Цікаво знати

Все про нарощування вій

Нарощування вій – найпопулярніша процедура, завдяки якій можна швидко і безпечно подовжити, і збільшити в обсязі власні вії.

Ваші вії бліді або рідкісні? А може, бажаєте покращити вигин, розріз, або підкреслити природну красу очей? До нарощування вдаються, щоб підготуватися до важливого заходу або заощадити час на щоденний макіяж.

Важливо! Синтетичні волоски виробляються зі штучних матеріалів і піддаються серйозному тестування. Сучасні технології дозволяють створювати легкі, еластичні вії з ефектом пам’яті, здатним відновлювати форму після деформування. Досвідчені лашмейкери мають в арсеналі матеріали і засоби від кращих брендів. Вії і клей для нарощування i-Beauty після процедури майже не відчуваються, а гіпоалергенні матеріали підходять навіть алергікам.

Догляд, корекція, правила шкарпетки

Процедуру починають з зовнішнього куточка ока, поступово доходячи до протилежного краю століття. Термін шкарпетки – 1 – 1, 5 місяці, залежить від якості клею, нюансів догляду, майстерності лашмейкера.

Щоб нарощування трималося довго, дотримуйтесь правил:

  • не мочіть вії 24 години після нарощування;
  • не тріть повіки;
  • не спите обличчям вниз;
  • вмивайтеся засобами нема на масляній основі (масло розчиняє клей);
  • не використовуйте ватяні диски;
  • НЕ підкручуйте вії;
  • використовуйте спеціальні поживні тоніки для зміцнення вій і закріплювач, що захищають клей від несприятливих впливів.

Першу корекцію здійснюють через 15 днів. Якщо процедура була виконана якісно, ​​корекція проводиться через місяць. Якщо вам комфортно з нарощеними віями і немає почуття дискомфорту, нарощування можна продовжити на 6-20 місяців.

Поцікавтеся у лашмейкера надійністю ТМ, з якої він працює. Для кращого ефекту використовуйте високоякісну продукцію з позитивними відгуками від майстрів.
види нарощування

Лашмейкери умовно ділять вії на:

  • «Шовк» – тонкі волоски товщиною 0. 07 – 0. 14 мм, найбільш відповідні натуральним;
  • «Норка» – 0. 15 – 0. 2 мм. За допомогою «норки» створюється додатковий обсяг, а також ефект «вечірнього макіяжу»;
  • «Соболь» – 0. 21 – 0. 3 мм, нарощують власниці досить густих вій. «Соболь» виглядає яскраво, але і тримається недовго.

Традиційно дівчата використовують базові кольори – чорний і коричневий (шоколад). Але модниці вибирають також різнокольорові вії – сині, фіолетові, або двоколірні вії (чорні біля основи з кольоровим кінчиком).

Як підбирається товщина, довжина, вигин

Вигин – від непомітного до дуже сильного, здатний скорегувати розріз очей.

Довжина варіюється в межах 6 – 16 мм, але в особливих випадках використовуються волоски максимальної довжини – до 21 мм. Майстер підбирає довжину в залежності від бажаного ефекту і індивідуальних особливостей клієнта. Нарощування проводиться різними довжинами, мінімум 3 розміру на процедуру.

Як підібрати товщину вій

Довжина до 14 мм надають натуральний вигляд і прекрасні для щоденного використання.
Густі і товсті вії від 15 мм замінять щоденний макіяж.
Діаметром понад 20 мм створять ляльковий ефект.

Ефект нарощування бувають – «лисий», «декоративний», «ляльковий» та інші варіації. Тривалість процедури: 2-4 години.

Процедура зняття

Знімають вії самостійно або у майстри.

Користуючись касторовою або реп’яховою маслом, завдавши на лінію зростання волосків. Після розчинення клею, нарощені вії акуратно, без різких ривків відокремлюють від своїх.
У салонах зняття здійснюється за допомогою професійного кошти – Ремувер.

Не рекомендується знімати вії самостійно, якщо ви новачок. Агресивна дія може послабити природні волоски.
Які можливі ризики і негативні наслідки?

Існує один, але серйозний ризик: можуть почати випадати власні вії. Тоді вам доведеться позбутися від нарощених вій і перейти до відновлює процедурам.

Перед нарощуванням переконайтеся, що ваші очі здорові і ніяких протипоказань немає. Якщо ви алергік – пройдіть тест на клей. Ми рекомендуємо пройти тест заздалегідь, незалежно від того, алергік ви чи ні.

Вартість процедури в Києві коливається в межах 170 – 500 гривень в залежності від складності, рівня салону і майстерності лашмейкера.

Голос Сокальщини на GoogleNews