Home / Цікаво знати / Про отримання субсидій

Про отримання субсидій

На сьогоднішній день за призначенням житлових субсидій до управління праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації звернулося 685 мешканців району. Отримують їх 68 громадян, 33 справи на призначенні. Про це повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Володимир ОГІНСЬКИЙ, який відповів й на інші запитання.

Чому така велика різниця між зверненнями та призначеннями?

Основна причина  це не повне подання даних у зверненнях за призначенням. Громадяни звертаються за спрощеною системою через поштові відділення, та у поданих заявах і деклараціях про доходи не подають усіх необхідних даних для призначення субсидії.
Є багато звернень, з якими зверталися декілька громадян, які проживають за однією адресою. Право на звернення має безпосередньо власник житла, на якого відкрито особовий рахунок. Субсидія призначається на домогосподарство, а не на кожного проживаючого.

Чому не призначались субсидії на тверде паливо?

Розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації "Про забезпечення населення області твердим паливом та скрапленим газом" №1056/0/510 прийнято 30 вересня цього року. Затримка за прийняттям цього розпорядження була у зв"язку з відсутністю постанови Кабінету Міністрів України (вона прийнята 8 вересня).

По усіх зверненнях, де здано документи без зауважень, буде проведено нарахування та виплачені кошти.

 Який відсоток обов"язкового платежу за оплату житловокомунальних послуг?

 Якщо в приміщенні зареєстровані і проживають тільки пенсіонери та інші непрацездатні громадяни, або якщо у складі зареєстрованих є неповнолітні діти, інваліди першої та другої групи, і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщенні не перевищує п"ятдесят відсотків прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, розмір плати за комунальножитлові послуги в межах норми користування становить десять відсотків їх середньомісячного сукупного доходу.

Усі інші сім"ї за умови призначення житлової субсидії сплачують за житловокомунальні послуги п"ятнадцять відсотків сукупного доходу.

 Яка норма житлової площі на яку призначається субсидія?

 Двадцять один метр на кожного зареєстрованого у житловому приміщенні та додатково 10,5 квадратного метра на сім"ю. А для громадян, які проживають в однокімнатній квартирі на загальну площу, незалежно від розміру квартири.

 На який термін призначається субсидія?

 Субсидія на відшкодування витрат на оплату житловокомунальних послуг призначається на шість місяців.

 Чи призначається субсидія якщо є борг по оплаті за житловокомунальні послуги?

 Людина має право звернутися за призначенням субсидії при наявності боргу, який виник з 1 грудня 2006 року, або є договір про його реструктуризацію.

За більш детальною інформацією можна звернутися до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за тел. 72094, або безпосередньо прийти до нас (вул. Героїв УПА, 11).

Розмову записала Ольга РОМАНЮК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

готель Едем

Готелі Львова

Львів – місто, яке не втрачає ...