Home / Цікаво знати / Звернення начальника Головного управпіння МНС України в Львівській області до жителів Сокальщини

Звернення начальника Головного управпіння МНС України в Львівській області до жителів Сокальщини

З  В  Е  Р  Н  Е  Н  Н  Я
ДО ЖИТЕЛІВ СОКАЛЬЩИНИ

Впродовж місяця на території області зафіксовано рекордну для цієї осені кількість займань сухої трави та листя. Ці займання загрожували розповсюдженням на значні площі та поширенням на різноманітні господарські об’єкти, лісові масиви та поклади торфу.

З огляду на таку ситуацію, Головне управління МНС України в Львівській області вкотре звертається до мешканців Сокальщини із закликом утриматися від розведення багать із опалого листя, спалювання сухих залишків рослинності та сміття. Особливо звертаємо увагу на неприпустимість таких дій поблизу лісових масивів. торфовищ, будівель та споруд!

Пам ‘ятайте! Разом із димом таких пожеж у повітря потрапляють десятки найрізноманітніших хімічних сполук. А останні накопичуються у організмі тих же підпалювачів, їхніх близьких ти дітей, провокуючи як загострення хронічних хвороб, так і виникнення нових  у тому числі й онкологічних  захворювань. Адже за таких умов у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензоперени, окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки.

Сергій ДМИТРОВСЬКИЙ,
начальник Головного управпіння МНС України в Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Як правильно вибрати електрику для будинку?

Ремонт – це явище, яке наздоганяє ...