Home / Футбол / Фінальна частина кубку Євгена Коновальця відбудеться 22 травня в Сокалі

Фінальна частина кубку Євгена Коновальця відбудеться 22 травня в Сокалі

2011 рік на Львівщині проголошений Роком Голови ОУН полковника Євгена Коновальця (14 червня 1891 – 23 травня 1938). Невдовзі відзначатимемо 120ту річницю від дня народження цього Великого Українця – справжнього Героя України.

З метою належного відзначення пам’яті Євгена Коновальця та утвердження ідей українського націоналізму серед підростаючого покоління, Сокальська районна організація партії ВО «Батьківщина», народий депутат України, член депутатської фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Степан Курпіль, фракції «Батьківщина» в Сокальських районній та міській радах виступили організаторами футбольного турніру серед юнаків 1996-1998 років народження на кубок Євгена Коновальця. Згідно з Положенням про проведення турніру, командиучасниці були поділені на дві групи. Змагання на стадіоні с. Забужжя пройшли 8 травня. В них взяли участь юні футболісти з Опільської, Савчинської, Поторицької та Стенятинської сільських рад. А 14 травня на стадіоні с. Тартаків змагалися копуни з Перв’ятицької, Тартаківської, Волицької та Свитазівської сільських рад.

Після цікавої на напруженої боротьби на футбольних полях у фінальну частину турніру на кубок Євгена Коновальця вийшли команди Поторицької, Стенятинської, Тартаківської та Волицької сільрад.

Фінальна частина турніру відбудеться у неділю, 22 травня, на сокальському стадіоні «Сокіл» (початок о 12 годині). У півфіналах зіграють: Поториця-Волиця, Тартаків-Стенятин. Переможці цих пар і визначать спочатку фіналістів, а пізніше і володаря кубка Євгена Коновальця.

Користуючись нагодою, запрошую всіх сокальчан, небайдужих до футболу людей, вболівальників командфіналістів, їхніх батьків та родини прийти на стадіон «Сокіл» в неділю та вболівати за наших юних футболістів, які своїм власним прикладом показуть, що вони славні нащадки Провідника ОУН Євгена Коновальця. Не забуваймо ніколи його слова про те, що «найвищий обов’язок – посвятитись нації!».

Олег КОЖУШКО, помічник народного депутата України, голова фракції «Батьківщина» у районній раді.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Депутати Червоноградської міської ради завтра мають надати ділянку під футбольне поле

Завтра, 24 жовтня, відбудеться позачергова сесія ...