Home / Футбол / На Сокальщині відбувся футбольний турнір “Літо з футболом”

На Сокальщині відбувся футбольний турнір “Літо з футболом”

На стадіоні Угнова відбувся ще один футбольний турнір "Літо з футболом", де юні копуни змагалися у двох вікових категоріях.

Вперше свої спортивні досягнення, спритність і витривалість демонстрували команди наймолодшої вікової групи 2005-2006 р. н., а також старші діти 2003-2004 р. н. Мета змагань  підвищення масовості дитячого юнацького футболу.

Традиційно під час футбольного турніру команди обмінялися привітаннями. І ось, нарешті, довгоочікуване підведення підсумків, переможцям та учасникам змагань вручили призи і заслужені нагороди.

Пам'ятними статуетками відзначені і наші земляки: Віталій Вовк (Угнів), Назар Кулинич та Анастасія Струж (Карів), Назар Саноцький,Олег Савка, Мар'ян Вільховий (Хлівчани).

У старшій віковій категорії перше місце вибороли юні футболісти ДЮСШ "Волинь" (Луцьк), а у віковій категорії 2005-2006 р. н. кращими були "Карпати" (м. Рава-Руська).

Радує те, що гостей літніх турнірів прийшли підтримати чимало вболівальників, рідних, близьких та знайомих. Турнір в Угнові пройшов за підтримки депутата Сокальської районної ради від партії УКРОП Олега Солодяка, керівника РО партії "Солідарність" Олега Фенчина, а також товариства "ГРАВІС" (м. Червоноград). Приємно, що для спортсменівпочатківців завжди знаходяться добрі люди, які сприяють змістовному їх дозвіллю.

Пора змагань, відпочинку для угнівчан триватиме і далі. Попереду чекає ще багато цікавого для жителів та гостей нашого краю.

Віктор ТУРІЙ,
м. Угнів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі представлять книгу “Футбол Прибузького краю” Ярослава Підкіпняка

У четвер, 18 жовтня, о 12:00 ...