Home / Футбол / У Львові відбулися фінальні змагання з футзалу серед дитячих команд

У Львові відбулися фінальні змагання з футзалу серед дитячих команд

Організували турнір працівники сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області спільно із співробітниками Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Сьогодні,  24 березня, у Палаці спорту «Динамо», що на вулиці  Вітовського у Львові, відбулися фінальні змагання з футзалу «Football for kids», учасниками яких стали підлітки, конфліктуючі із законом, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, вимушені переселенці із зони проведення АТО, а також діти, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції.

Організували турнір з метою залучення дітей до здорового способу життя, виховання дружби та патріотизму; налагодження партнерських стосунків працівників поліції із підростаючим поколінням, формування правової свідомості у дітей; підвищення рівня фізичної підготовки та зміцнення здоров’я дітей, зокрема психологічна допомога дітям, батьки яких загинули у зоні проведення АТО; привернення уваги суспільства до проблем в організації дозвілля і відпочинку, до проблем і потреб дітей.

У Львові відбулися фінальні змагання з футзалу серед дитячих команд (ФОТО)

Перемогу у змаганнях виборола команда Винниківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Друге місце зайняла команда Рава-Руської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Третіми призерами стали спортсмени зі Стрілківської школи-інтернату.

У Львові відбулися фінальні змагання з футзалу серед дитячих команд (ФОТО)

Усіх учасників турніру нагородили грамотами та медалями, а також цінними призами та подарунками.

Команда-переможець побореться у регіональних змаганнях за участь у фіналі, який відбудеться 1 червня у місті Полтава.

Відділ комунікації поліції Львівської області 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Футбольна команда “Фенікс” з Поториці – чемпіон Першої ліги чемпіонату ДЮФЛ Львівщини сезону 2017-18

ФЕНІКС” Поториця – Чемпіон Першої ліги ...