Home / З життя господарника / Будьте господарями на своїй землі!

Будьте господарями на своїй землі!

Шановні мешканці Сокальщини! Щорічно, з приходом весни, на полях, сіножатях, на пагорбах та вздовж доріг можна побачити вогняні «фронти», які знищують на своєму шляху все живе. При спалюванні трави вздовж доріг виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, ліси, залізничні колії і навіть житлові будинки. Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання ліній електропередач, що може призвести  до руйнівних наслідків для населених пунктів та промислових об’єктів. Заборонено спалювання всіх видів відходів на прибудинкових територіях і в сміттєзбірниках, на території зелених насаджень.
Згідно з ст. 16 і ст. 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» заборонено самовільне спалювання листя. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена ст. 771 Адміністративного кодексу України. За самовільне випалювання рослинності або її залишків законодавство передбачає штраф у розмірі від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо ви побачили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадках значного поширення пожежі – негайно повідомте про загоряння зателефоном 101.

Шановні краяни! Будьте господарями на своїй рідній землі! Бережіть природу!

Володимир КАТЕРИНА, голова районної комісії з питань техногенноекологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ПАФ Білий Стік нагороджено премією AGROPORT AWARD

19 квітня, в межах Міжнародного форуму ...