Home / Життєві історії / Людському милосердю немає меж….

Людському милосердю немає меж….

Доброго дня, шановна редакціє газети «Голос з-над Бугу» і ви, дорогі сокальчани. Звернутись до вас мене примусила біда, що сталась у моїй сім’ї. Річ у тім, що недавно моєму сину, Василеві Люти-ку, учню 10-А класу СШ №4, довелось перенести дві операції. Все трапилось несподівано, як завжди: біда приходить тоді, коли її ніхто не чекає. Так і сталося. Всі знають і розуміють, як важко пережити подібне в наш нелегкий час.
Але зав-дяки Богу і добрим людям, ми вийшли зі скрутного становища. Через районну газету дуже хочу висловити вдячність нашим благодійникам, які з розумінням і милосердям відгукнулись на відчайдушний крик про допомогу. Незважаючи на те, що моя дитина тільки рік провчилась у СШ №4, директор, педколектив і дітки, не зволікаючи, відгукнулись на нашу просьбу. Насамперед, хочу подякувати директору цього навчального закладу пані Наталії Драган. Це людина доброї душі і чуйного серця, педагог з великої літери. Немає таких слів, якими я б могла передати почуття вдячності директору БДЮТу пані Марії Поліщук, під чуйним керівництвом якої працюю, методисту Оксані Базилевич, педколективу. Одними з перших вони прийшли мені на допомо-гу, за що їм доземний уклін.

Як кажуть у народі, світ не без добрих людей. Вони є і в нашому краї. Окрему подяку висловлюю школам Сокальського району, а саме: СШ №2 (директор Любов Кравцова), СШ №3 (директор Микола Бобрецький), навчальним закладам сіл Комарів та Волиця.

Не забули про мого сина і однокласни-ки, учні школи-інтернату, з якими він провчився попередні дев’ять років. Разом з класним керівником Оксаною Дубик та вихователями діти нас підтримали.

Величезне спасибі медперсоналу хірургічного відділення Сокальської ЦРЛ, особливо хірургам Валерію Комарниць-кому та Володимиру Марущаку.

Людській доброті немає меж… Щира подяка донорам, які здавали кров для мого сина, родині, батькам дітей, яких навчаю, друзям. Низький уклін вам, доро-гі, нехай біда ніколи не заглядає у ваші домівки. Хай завжди у ваших серцях живуть добро, милосердя та щастя, а Бог посилає многая літ.

З повагою,  Надія ЛЮТИК, керівник зразкового хореографічного колективу «Престиж».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині дітям-сиротам урочисто вручили ключі від будинку

21 вересня у четвер, о 13 ...