Home / Наші інтервю / Навіть конверт не відкривала

Навіть конверт не відкривала

Настав опалювальний сезон, а разом з ним і час на оформлення субсидій. Та чи легко їх отримати? На це питання нашому кореспонденту відповіли:

Марія ЦЮПА, м. Великі Мости:
– Ми субсидію не отримуємо, бо мій чоловік – чорнобилець, має пільги на оплату комунальних послуг.

Ярослава ЛОТОЦЬКА, м. Белз:
– Нас в квартирі проживає четверо. В минулому році ми отримували субсидію, а в цьому мама пішла в комунальну службу і їй сказали, що субсидія не виходить. Не знаю чому, я не працюю, мама – пенсіонерка і двоє дітей. Доведеться, мабуть, їхати в управління праці і соціального захисту, щоб з’ясувати це питання.

Ольга НЕЧАЙ, с. Волиця:
– Конверти прийшли всім пенсіонерам, і мені також. Але я навіть його не відкривала. В минулому році не мала субсидії, то і в цьому нема чого її сподіватись. У селі практично кожен має землю, паї – і яка тоді субсидія. То тільки по телевізору гарно розказують, як дбають про людей.

Ганна СЕМЕНЮК, м. Сокаль:
– Заяву відіслала, хоч не впевнена, що все добре заповнила. Тепер чекаю – буде субсидія чи ні. Раніше відразу знала це, а тепер залишається лише здогадуватись. Від багатьох чула, що в минулому році отримували субсидії, а в цьому їм відмовили.

Лідія КОВАЛЬЧУК, с. Тартаків:
– Конверт отримала, але син мені сказав, щоб не морочила собі голову. Hічого з цього не вийде, бо маємо авто, хіба одна заморока.

Галина КРАВЧУК, м. Сокаль:
– Навчена гірким досвідом, я не послала заяву, а віднесла її в управління праці та соціального захисту населення. І добре зробила, бо з’ясувалося, що потрібно ще дві довідки. Так що у нас хочуть зробити ніби краще, а виходить, як завжди. Інша справа, якби кожен мав вдома комп’ютер. Тоді б був двосторонній зв’язок і можна було б зразу все з’ясувати і будьяку довідку дослати.

Опитувала Валентина БЛУДОВА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Чим живуть працівники охорони здоров’я?

Лікар – це набагато більше, ніж ...