Home / Наші інтервю / Спальня – це основне місце для відпочинку

Спальня – це основне місце для відпочинку

У цій кімнаті проводиться більша частина часу, тому вибрати хорошу спальню дуже важливо. Основний предмет меблів в спальні – це ліжко. Постільне місце – суто особистий простір, тому необхідно, щоб воно було комфортним і затишним. В даний час придбати хороше ліжко не вважається проблемою, адже вибір меблів величезний.

Коли вибір ліжка зроблений, то виникає наступна проблема – якісний і зручний матрац. Існує безліч видів матраців, але найбільш зручними вважаються ортопедичні матраци. Ці матраци порівняно недавно, але міцно зміцнили свої позиції на ринку, завдяки ряду переваг. Головна перевага ортопедичних матраців – це профілактика захворювань хребта, м'язів спини. Крім того, матраци можна підібрати для людей, у яких є викривлення хребта, порушення кровообігу хребетного відділу, м'язові болі. Також ортопедичні матраци дуже комфортні і затишні.

Існує 2 види ортопедичних матраців :

Пружинні матраци – в їх складі знаходяться різні види пружин, серед яких можна виділити блокові пружини «Боннель » і незалежні блокові пружини. Блок незалежних пружин вважаються більш зручним, тому такі матраци дорожче.

Безпружинні матраци – не мають у своєму складі пружинної основи, їх виготовляють з латексу, поліуретану, кокосової койри. Ці матраци володіють ортопедичними властивостями і зручністю. Від матеріалу залежить жорсткість матраца (латексні вважаються найбільш м'якими, поліуретанові матраци – навпаки, найбільш жорсткі).

Незважаючи на відмінності в жорсткості матраців, всі види є пружними, зручними і володіють ортопедичними властивостями.

Компанія « Dreamline » представляє велику колекцію якісних ортопедичних матраців, крім того в асортименті компанії знаходиться близько 100 видів ліжок та інших меблів для спальні. Компанія виготовляє різні види матраців, які можуть відрізнятися за формою, розміром і наповнювачем. Товари компанії можна переглянути на офіційному сайті, тут вказаний точний розмір і форма виробів.

Якщо замовник сумнівається в якості наповнювача, виробники матраців передбачили спеціальну послугу – вони вшивають спеціальний внутрішній замок, за допомогою якого можна переглянути вміст.

Матраци компанії «Dreamline» є запатентованою продукцією, мають сертифікат. Крім того, до кожного матрацу додається гарантія якості. На сайті можна докладніше дізнатися про послуги компанії.

Компанія знаходиться недалеко від Москви, товари виробляються в трьох пунктах : у Московській області, Єкатеринбурзі і в Краснодарському краї. Виробництво товарів здійснюється на найвищому рівні, завдяки сучасному якісному обладнанню фабрики. Матеріал для виготовлення продукції компанія «Dreamline» закуповує у європейських союзників, які гарантують якість товарів. Кожен день «Dreamline» виробляє приблизно тисячу виробів, що говорить про злагодженість і високотехнологічності компанії.

В даний час робочий стаж компанії складає близько 6 років, за які вона чудово зарекомендувала себе серед інших компаній, що займаються виробництвом спальних меблів і матраців. Завдяки якісній і злагодженій роботі, хорошим результатам (враховується не тільки кількість, але і якість товарів), компанія займає місце в перших рядах серед лідерів в Росії.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні – інтерв’ю з волонтеркою Дженніфер Лі, яка приїхала на Сокальщину

Після тимчасової перерви, яку уряд США ...