Home / Наші інтервю / В очікуванні конструктивних змін

В очікуванні конструктивних змін

2 лютого відбулось офіційне представлення призначеного Президентом України голови Сокальської районної державної адміністрації Олега Зіновійовича Пелиха (на знімку справа). В сесійну залу прийшли керівники і працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, підприємств різних форм власності, районної ради, голови місцевих рад, депутати, представники політичних партій, громадських організацій та районних ЗМІ.

Представив нового керівника РДА району заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, який зачитав розпорядження Президента України Петра Порошенка №26 від 30 січня 2016 року «Про призначення Олега Зіновійовича Пелиха головою Сокальської районної державної адміністрації Львівської області». У своєму виступі Ю. Підлісний зазначив, що у цей важкий для країни час, перед очільником району ставиться нелегке завдання – це покращення економічного, соціального і культурного стану в районі. Для цього необхідно налагодити тісну та конструктивну співпрацю з представницьким органом Сокальського району, районною радою, громадськістю та з господарським активом. А обласна держадміністрація допомагатиме у цьому.

Голова райдержадміністрації Олег Пелих розповів про себе та подякував за довіру і підтримку та висловив надію на те, що згуртована ефективна праця людей територіальної громади Сокальщини приведе до позитивних змін.

Новопризначеного голову Сокальської РДА привітали канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ о. Роман Синицький: «Хотів би нагадати, що слово влада це, в першу чергу, означає служіння. Будьяка влада чи релігійна,чи державна має робити все можливе, щоб служити людям і народу. Нині нелегкий час, коли зі всіх сторін шматують нашу державу. Зусилля мають бути подвійні, щоб вистояти, щоб стати кращими. Маємо будьяку владу, як пише Святе Письмо, від Бога. Але що влада після себе залишає? Насамперед, має залишити розвиток. Як людина працює, так про неї потім і говорять, те вона і залишає. Господь Ісус Христос каже, що дерево, яке не приносить доброго плоду, зрубають, а те, яке приносить добрий плід, його будуть шанувати, його будуть доглядати і воно зможе дати плід сторицею. Є ще гарна приказка: «не говори, що ти зробив, а покажи». Олеже Зіновійовичу, ми сподіваємося, що коли будете плідно працювати, зможете показати не словами, а ділами ваші прагнення і досягнення для району. Обов’язково в часи війни будьяка влада, держава особливу увагу приділяє культурі, освіті та вихованню молоді, адже вона – наше майбутнє. Для них живемо і для них маємо старатися, щоб вони стали справжніми українцями, патріотами нашої держави. Нехай Господь Вас Благословить і подарує добре і плідне служіння на цій посаді».

Митрофорний протоієрей УАПЦ о. Володимир Жарський наголосив, що «кожен з нас для того, щоб щось осягнути, повинен працювати. Сьогодні можна багато говорити про ситуацію, яка склалася в Україні, які є недоліки. Їх є дуже багато. Їх можна вирішити лише плідною працею всім разом. Кожен з нас покликаний на землю, а особливо, маючи посаду, нести ту високу місію та гідно виконувати її. Тож нехай Господь благословить новообраного голову на плідну працю, бо всі
чекають змін. І нехай у цьому допоможе Господь». 

Голова районної ради Микола Пасько побажав голові РДА успіхів у роботі та «молодечого завзяття для вирішення проблем району, яких вистачає», та запевнив, що готовий до конструктивної співпраці і допомагати йому у всіх добрих справах на благо громади. 

Депутат обласної ради Сергій Касян побажав О. Пелиху успіхів у відповідальній нелегкій роботі на благо людей та району й наголосив, над вирішенням яких першочергових проблем, на його думку, доведеться працювати новопризначеному голові: «2016-й рік дає можливість суттєво покращити дорожню інфраструктуру Сокальського району. І перш за все, це буде відбуватися за кошти Євросоюзу. Тож необхідно використати таку можливість… Є й багато інших проблем, які потрібно буде вирішувати. Серед яких проблеми у вугільній галузі, зокрема, закриття копалень, поступове скорочення установ, які функціонують на території Сокальського району. На часі питання про закриття виправної колонії в смт. Жвирка. А це скорочення робочих місць та надходжень в бюджет району… Хотів би закінчити свій виступ словами співака Святослава Вакарчука, коли його нагороджував Президент України: «Сьогодні кіборги потрібні не тільки біля Донецького аеропорту, але й в політиці», а я б ще додав: «Нам кіборги потрібні так само в державній службі». 

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний висловив упевненість в плідній співпраці райдержадміністрації та районної ради, яка буде спрямована на розвиток територіальної громади, підвищенню добробуту її мешканців. І побажав, щоб Олег Пелих через рік, а час плине швидко, зміг в спокійній атмосфері прозвітувати про свою роботу.

* * *

Опісля голова Сокальської РДА Олег Пелих дав перше інтерв’ю газеті «Голос з-над Бугу».

– Жителі району чекають від Вас конкретних дій. Тож з чого розпочнете свою діяльність на новій посаді?

– Намагатимуся налагодити співпрацю з ОДА, районною радою, з усіма структурними підрозділами РДА. Надіюся на конструктивну співпрацю з ними. Я знаю нагальні проблеми Сокальщини, бо живу у Соснівці, їжджу цими ж дорогами. Маємо спільно працювати, аби добитися позитивних змін у житті району та її мешканців. 

– Чи є у Вас досвід роботи на керівній посаді в органах влади?

– Так, працював п’ять років заступником Соснівського міського голови. За цей час вдалося зробили чимало добрих справ для міста. Але нехай про це розкажуть жителі Соснівки. 

– Чи є у Вас своя команда?

– У мене нема сформованої команди. Тому буде оголошено конкурс на посади заступників голови РДА, який відбуватиметься відкрито та прозоро. До речі, свою діяльність висвітлюватиму на сайті, щоб все було прозоро. 

– Чи плануєте кадрові зміни керівників структурних підрозділів РДА?

– Вважаю, що не потрібно «розкидатися» професійними кадрами. Їх не так багато. Адже зрозуміло, що на зарплату, яку отримують в райдержадміністрації, мало хто піде. А у нинішніх працівників є вже досвід. Тому спробуємо порозумітися. 

– Кілька слів про себе… 

– Одружений. У мене двоє дітей. До речі, сьогодні на представленні була моя дружина, яка підтримує мене у всьому. Вважаю, що для кожного з нас головне – це сім’я, сповідую сімейні цінності.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

 

           

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні – інтерв’ю з волонтеркою Дженніфер Лі, яка приїхала на Сокальщину

Після тимчасової перерви, яку уряд США ...