Home / Листи до редакції / До Равщини на Сокальщині не курсує маршрутка

До Равщини на Сокальщині не курсує маршрутка

Часто люди, які їхали в автобусах з Лучиць, Княжого, Тартакова, Спасова бачили жителів Равщини, котрі стояли біля траси СокальТартаків. Вони, добираючись на роботу, спиняють проїжджі маршрутки та автомобілі. Якщо люди сядуть на маршрутку, то вважається, що їм дуже пощастило, адже добратись нею в райцентр за «велике щастя», тому що всі вони зранку переповнені. Мешканцям Равщини доводиться йти до Сокаля пішки.

Здається, до райцентру недалеко (3 км), але поки доберешся до нього, то, як кажуть в народі, «спина в милі».

У 2000 році в Равщину почала їздити маршрутка. Село невелике, але чимало його мешканців працюють у місті. Приблизно 30-35 людей щоденно добираються на роботу в Сокаль, а дехто ще далі. Їм організували три рейси: вранці, в обід і ввечері. Люди були задоволені, вдячні владі та перевізникам, які подбали про них. Але недовго вони тішилися курсуванням маршрутки в село. Два місяці тому вона перестала їздити. Спочатку люди думали, що це якесь непорозуміння між перевізником і місцевою владою. Але це не так. Равщинці неодноразово оббивали пороги чиновників, шукали підходи до тих, хто володіє чи керує транспортними перевезеннями, але все марно. Справа з курсуванням маршрутки в Равщину досі не зрушилася з місця.

Найбільше в цій ситуації дивує поведінка перевізника п. Андрія Кінаха (Йонки), бо всю воду в річці каламутить тільки він. Жителі Равщини звертались до нього з письмовою заявою, але відповіді не дочекалися до сьогодні. Із керівництвом району та мешканцями села п. Кінах уникає зустрічей. Що робити равщинцям? Скоро – вибори, може це буде аргументом в голосуванні – ми вам транспорт, а ви за «нашого»?!

Від імені жителів с. Равщина  –
Ігор ХОМ’ЯК, депутат районної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівські рятувальники відточували професійну майстерність під час навчань у Бориславі

11 жовтня на території Бориславського навчального ...