Home / Листи до редакції / Прапор повинен висіти постійно

Прапор повинен висіти постійно

Прочитав у газеті "Голос з-над Бугу" за 8 серпня ц. р. статтю Сокальського міського голови Богдана Зарічного "", в якій обурений міський голова дав вичерпну і повчально-виховну відповідь дописувачці з села Лучиці Ганні Семенюк, яка переймалась у статті "" ("Голос з-над Бугу” за 25 липня 2013 р.), куди поділись державні прапори, які майоріли на сокальській ратуші та біля міського кінотеатру. На жаль, я так і не зрозумів, що ж обурило міського голову. Може прапори на місці, а дописувачка написала неправду? Так ні, прапорів нема. А може йому не сподобалось, що якась жінка з далекого села вказала на недоліки в райцентрі? Я, наприклад, виріс в Сокалі, тепер живу в селі, але мені, як і Ганні Семенюк, та більшості сільських жителів не байдуже, що відбувається в Сокалі. Чи нам далі городу і хліва носа не пхати? Може треба тихенько приходити до міського голови на прийом і слухати пустопорожні відповіді на свої запитання, на кшталт того, що прапор з ратуші вітром здуло і от вже півроку працюють над цим питанням, вірніше чекають, коли висотники будуть зрізати дерева на цвинтарі і може прапор над міською радою встановлять. І біля кінотеатру не потрібно прапора, бо хто це на території розважального закладу встановив державний прапор? Мабуть, і кінотеатр не потрібний – вже стільки літ стоїть пусткою. Зате базар потрібний, але не для сільських жінок, які торгують молоком, городиною, фруктами, бо їх звідти витісняють, а ставлять павільйони з хімією.

Міський голова запевняє, що не допустить, щоб в Сокалі висіли прапори іншого кольору. Чому ж, на ринку вже можна вішати польські прапори, там польських товарів більше, ніж українських. До речі, районна влада так турбується про відкриття митного переходу в Польщу. Мабуть, забули, що там, де митниця – там хабарі, а українському товаровиробникові тільки збитки.

Пан голова пише про свій патріотизм, маючи на увазі незгоду з кількома комуністами. Комуністи і червоний прапор – це вже позавчорашній день.

Так що ж все таки обурило міського голову? Може тональність статті? На мою думку, як для слуги народу, то все демократично. А прапор на міській ратуші потрібно встановити негайно! І щоб ніякі вітри його не здували! Пане міський голово, Ви нас чуєте?

Степан ПРИДКА,
житель с. Поториця.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Деталі загибелі маленької дівчинки під час пожежі на Сокальщині. Відео

9 січня, у селі Муроване, Сокальського ...