Home / Листи до редакції / Як вибрати якісну копію швейцарських годинників

Як вибрати якісну копію швейцарських годинників

вибираємо репліку швейцарських годинниківЯк вибрати якісну копію швейцарських годинників, яка не розчарує вас після покупки. На що звернути увагу при виборі: якість матеріалів, ремінця, походження механізму та ін.

Будь-якого покупця годин завжди цікавить питання про якість товару, що купується. Саме його часто озвучують в магазинах. І звичайно ж, він, на думку багатьох споживачів, є найактуальнішим і дійсно важливим. Якщо ж мова йде про копії оригінальних швейцарських годинників, то в цьому випадку питання якості буде першорядним.

Сучасні копії годин, широко представлені на світовому ринку, розрізняються, перш за все, по своїй вартості. Практично завжди саме ціною і визначається їх якість: чим вона вище, тим годинник і якісніше. Саме якісні годинники вам запропонує інтернет-магазин Swiss-watch.com.ua. На сторінці сайту http://hublot.swiss-watch.com.ua/ ви знайдете великий вибір годинників – якісних копій оригінальних швейцарських. Хоча таке правило спрацьовує не завжди. Іноді можна почути думку, що дорогі підробки виконані не в Китаї, а в Європі або в них варто бельгійський або французький механізм і лише цим вони відрізняються від оригіналів. Така думка має право на існування. Проте з упевненістю можна сказати, що близько 80% всіх представлених в світі реплік проводиться саме у Піднебесній.

Годинник за $65 до $140 можна вважати досить якісною копією оригінальних. До речі, така підробка майже нічим зовні від цих годин не відрізняється. Відмінність полягає у використовуваному неоригинальном механізмі і матеріалах, серед яких немає дорогого золота або платини. Такі репліки, як правило, зроблені зі сталі та інших сплавів, що відрізняються невисокою вартістю у виробництві. Ще одна перевага якісної копії: на неї, як правило, надається гарантія продавця. Якщо раптом механізм зламається, завжди можна звернутися в сервісний центр за допомогою. З більш дешевими китайськими копіями такий номер уже не пройде. Багато покупці стикаються навіть із проблемами їх обслуговування, наприклад, заміни в них батарейок. Майте це на увазі, якщо ви вирішили заощадити і придбати більш дешеву копію. Одним із слабких місць підробок, особливо недорогих, може бути ремінець. Навряд чи він буде виконаний з натуральної шкіри, і, швидше за все, не прослужить дуже довго. Тому якщо якість її викликає у вас сумніви, після покупки рекомендується замінити його на більш надійний, щоб випадково не втратити годинник.

Хоча репліки зовні виглядають як справжні швейцарські годинники, матеріали, з яких вони виконані, як ми вже сказали, не такі дорогі, як у прототипів. Не можна сказати при цьому, що якість їх значно гірше, репліка цілком може бути зроблена з перевірених, надійних матеріалів, здатних відслужити вірою і правдою не одне десятиліття, але обережність при виборі копії дотримуватися все ж варто, щоб купити дійсно якісну річ. Наприклад, варто звернути увагу на характеристики скла: воно повинно бути нехрупким, стійким до механічних пошкоджень, інакше ви ризикуєте зіткнутися з необхідністю частого полірування скла для видалення подряпин і потертостей, які неодмінно будуть виникати в процесі носіння. Ще один досить важливий питання якості копій годин пов'язаний із зовнішнім виглядом корпусу. Справа в тому, що найчастіше виробники бюджетних копій використовують для забарвлення корпусу фарбу з позолотою. Це покриття не відрізняється високою стійкістю і з часом облазить. Майбутнім покупцям копій швейцарських годинників рекомендується віддавати перевагу моделям, до яких використовується пофарбований в масі сплав.

Важливо при покупці і правильно вибрати магазин, особливо якщо придбання буде здійснюватися через Інтернет. Одна справа, коли покупець вибирає годинник у звичайному магазині. Тут їх можна приміряти, розглянути, потримати в руках, оцінити якість хоча б чисто зовні. У випадку інтернет-магазинів багато питань залишаються на совісті продавця. Тому вибирайте магазини, в яких представлено максимум об'єктивної інформації про кожної моделі, не просто рекламні фотографії, а реальні зображення годин, а краще – відео з ними. Так ви гарантуєте собі приємну та відмінну за результатом покупку.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Деталі загибелі маленької дівчинки під час пожежі на Сокальщині. Відео

9 січня, у селі Муроване, Сокальського ...