Home / Листи до редакції / Оригінальний одяг – як визначити і знайти?

Оригінальний одяг – як визначити і знайти?

Дуже актуальне питання в даний час. На ринку дуже багато “брендових” речей, які насправді…

Далеко не завжди брендові, скажімо так. Погодьтеся, лого Найк або Адідас, не робить річ якісно, якщо вона не оригінальна і не якісна. Причому не завжди вдається відразу визначити на перший погляд, а упаковка тут ролі не грає.

І так, як же відрізнити оригінальний рашгард від оригінального?

Насправді, хорошу копію відрізнити не просто, але все таки можна. Правда це можна зробити тільки бачачи і чіпаючи одяг. Пошиття, матеріал, лекала, шви, бірки ― в оригінального виробника завжди зроблені максимально якісно. Завжди уважно оглядайте товар, це по-перше.

Напевно самий надійний спосіб ― купувати у перевіреного і одного і того ж продавця. По-друге ― ціна ― ціна на оригінальну продукцію не може бути значно нижче ринкової по бренду.

Зверніть увагу, ми говоримо взагалі про виробників, а не всієї компресійної одязі т. к. вона є різна за сегментами і цінових діапазонах. При цьому, з практики, недорогі і маловідомі бренди з тієї ж Південної Кореї типу Take Five, можуть не поступатися нічим гігантів індустрії. А ціна нижча ― всього лише менш розкручений бренд, і трохи простіше виробництво, інша тканина, наприклад, відсутність сублімаційного малюнка, адже друк такої якості, суттєво збільшує вартість, але при цьому ніяк не впливає на інші якості одягу. А як вибрати для себе компресійну одяг і в чому різниця ― можна ознайомитися на сайті FB. На сторінках сайту ви знайдете великий вибір оригінальних футболок, які будуть зручними та виділять вас. Ще момент ― більше всього підробок на імениті бренди, наприклад Under Armour, Bad Boy, Venum і так далі. При цьому, наприклад, менш імениті виробники як Tesla або Take Five практично не підробляють.

Деякі продавці самі не завжди знають що у них за продукция, при цьому, ті хто знають, іноді не визнаються у неоригінальності, на жаль. В першу чергу ― дивіться на якість товару, бренд та ціну.

І є деякі моменти, які треба розуміти:

По-перше ― країна виробництва. Багато виробників, для здешевлення собівартості переносять свої виробництва в Китай, причому без втрати якості. А буває що у виробника є кілька заводів випуску продукції. З цього, якщо ви бачите на етикетці напис “Made in China”, це не завжди означає, що товар не оригінальний. Наприклад, знайти Venum вироблений в Бразилії ― практично нереально.

Але є й особливості, які треба просто знати ― оригінальний Under Armour проводиться тільки в двох країнах ― Сполучені Штати Америки і Мексика, з цього відрізнити оригінал простіше всього.

По-друге ― упаковка. Тут все набагато складніше ― її легко підробити, і зустрічаються OEM версії без упаковки для магазинів. Тут хороша аналогія з комп’ютерними комплектуючими ― частина йде для продажу в коробках, а товари для фірм збирачів йдуть без коробок і часто так само потрапляють у продаж. З цього, брендові товари можуть бути в простій упаковці, з розрахунку продажу в магазинах оффлайн, в цілях економії. Але якщо у товару є брендована упаковка ― дивіться на її якість ― коли випускається велика серія та налагоджено виробництво ― завжди є стандарт.

В третіх ― лекала. У знаменитих марок вже добре обміркована лінія одягу, одна і та ж тканина, перевірена часом. Одяг шиється так, що якщо правильно купили розмір, в 90% випадках він буде максимально зручний і комфортний.

Варто зауважити, що а нашому магазині Powerhouse продається тільки оригінальний одяг. Ніяких копій і реплік, суворо оригінал. Та продукція, що закуповуємо за кордоном, дуже вигідно відрізняється ціною, при цьому дуже хорошої якості!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Червоноградські шахтарі 31 жовтня перекриватимуть дорогу Львів-Рава-Руська

На підтримку шахтарів “Лисичанськвугілля”, у середу, ...