Home / Про великі підприємства / Молодим – шахтарську прописку

Молодим – шахтарську прописку

Її отримати мріють останнім часом все більше місцевих юнаків.

Своєрідний кадровий ренесанс переживає ДП "Львіввугілля". Робочі місця в лавах і забоях займає молоде покоління.

Оновлення відбувається і в рядах інженерно-технічного персоналу. З ініціативи генерального директора держпідприємства Петра Солонинки для них планується створити школу ітеерівського удосконалення на заміщення керівних посад.

А нещодавно Петро Іляринович дав скерування на шахти Прибужжя випускникам Червоноградського гірничо-будівельного ліцею, а саме 35 новоспеченим підземним електрослюсарям. Право отримати перший шахтарський запис у трудовій книжці одержали ті, хто успішно навчався і проходив виробничу практику на місцевих копальнях, а також сироти, напівсироти, діти інвалідів шахтарської праці та з багатодітних сімей. Відтак вони уже незабаром розпочнуть повноцінну трудову діяльність і матимуть соціальний захист у ринкових умовах. А з квітня 60 ліцеїстів шахти приймуть на виробничу практику.

Крім того, поза увагою нинішнього керівництва ДП "Львіввугілля" не залишаться ті, хто навчається в Червоноградському гірничо-економічному коледжі. Нині студенти гірничих спеціальностей цього навчального закладу проходять переддипломну практику на вугільних підприємствах Прибужжя.

До речі, на основі пропозицій шахт складена заявка на потребу у випускниках Дніпропетровського гірничого університету.

Вугільна промисловість Галичини має потенційні можливості для подальшого розвитку, а значить й надалі буде потреба у молодих висококваліфікованих кадрах. А наразі стримуючим фактором щодо нарощення вуглевидобутку є проблема з реалізацією твердого палива. Це, в свою чергу, не дає змоги працевлаштувати всіх, хто прагне працювати на наших шахтах.

Володимир ЗІНЧЕНКО.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Гірники провели акцію протесту у Львові через невиплату заробітної плати

На підтримку шахтарів зі Сходу, 1 ...