Home / Виборчі комісії / Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 7-12

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 7-12

Територіальний виборчий округ №7

Виборчі дільниці №461298 с. Пристань, №461299 с. Бутини

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – ПОПІВ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  РИСЬ ГАЛИНА БОГДАНІВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – 
РЕХЛІЦЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович)

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – БУЛИК ГАЛИНА ЯРОСЛАВІВНА

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) 

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – МАЗНИК ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ГВОЗДЕЦЬКИЙ ЗІНОВІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – НАДОРОЖНА ГАННА ЯКІВНА

Територіальний виборчий округ №8

Виборчі дільниці №461289 с. Низи,  №461290 с. Ванів, №461291 с. Глухів

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"   (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – ПРЕДУН ОЛЕСЯ БОГДАНІВНА

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – МАРМАШ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  КОНДРАТЮК МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – БОРОВИЦЬКА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ГОБА СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) 

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – ТАКТАМІСОВ  ІГОР ЄРДЕНОВИЧ

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ЗУБАНЬ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ЗАХАРЕВИЧ КАТЕРИНА СТЕПАНІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – ГУДЗИК РУСЛАН ЯРОСЛАВОВИЧ

Територіальний виборчий округ №9

Виборчі дільниці №461256 с. Варяж, №461257 с. Лубнівка, №461258 с. Русин, №461259 с. Лешків,  №461260 с. Лешків

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"   (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – КРАСЬКО БОГДАН ЗІНОВІЙОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) –  ЯЦКІВ ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ГАВРИЛІВ ЯРОСЛАВ СТЕПАНОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – КАРАТНИК МАРІЯ МИКОЛАЇВНА

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович)

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович)

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – СТИЧАКОВСЬКА ЄЛИЗАВЕТА ГРИГОРІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ЗАКРЕВСЬКА НАТАЛІЯ СТЕПАНІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – СУХОРУЧКО ОЛЕКСАНДРА ДМИТРІВНА

Територіальний виборчий округ №10

Виборчі дільниці №461234 с. Волиця, №461235 с. Комарів

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"   (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – ПРОЦЬ МИКОЛА РОМАНОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – КАСЯН ГАЛИНА ФЕРДИНАНДІВНА

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) – ЛАНОВОЙ ВАЛЕНТИН МИКОЛАЙОВИЧ

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – ІВАНЕЦЬ ОКСАНА РОМАНІВНА

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ІВАНЧИНА ПАВЛО МОЙСЕЙОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович)

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – КОСТЕНЮК ОЛЕНА БОГДАНІВНА

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) – ІВАНЧИНА ОЛЕГ АНТОНОВИЧ

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – КОРОЛЬ МАРІЯ ПЕТРІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – СИДОР НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №11

Виборча дільниця №461294 с. Волсвин

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА" (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ" (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) – КОЛІДА ПЕТРО ІВАНОВИЧ

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) 

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА"  (Поліщук Микола Павлович) 

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ"  (Монастирський Роман Теофілійович) – СИРОЇД ПЕТРО ІВАНОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ЗАПІСОЦЬКИЙ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – СТЕЛЬМАЩУК МАРІЯ ПЕТРІВНА

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) 

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"  (Кожушко Олег Васильович) – ПЕЛЕХ ОЛЬГА СТЕПАНІВНА

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – КОЛІДА ГАЛИНА ЄВГЕНІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) – ЦАРИК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА "  (Гуз Ігор Володимирович)

Територіальний виборчий округ №12

Виборчі дільниці №461300 с. Двірці, №461301 с. Волиця, №461302 с. Волиця

1 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВА  ДЕРЖАВА"  (Салига Мар'яна Григорівна) 

2 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "НАШ КРАЙ"  (Троцько Петро Святославович) 

3 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ"  (Жук Андрій  Петрович) 

4 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"  (Солодяк Олег Миронович) 

5 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ" (Сенюк Андрій Іванович) – ГЛУШКО ПЕТРО ІВАНОВИЧ

6 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА" (Поліщук Микола Павлович) – ГАЛЯТОВСЬКИЙ ІГОР ІВАНОВИЧ

7 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА ЛЮДЕЙ" (Гнатишин Тетяна Іванівна) 

8 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ" (Монастирський Роман Теофілійович) – БІЛЕЦЬКИЙ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

9 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" (Пасько Микола Миколайович) – ГАВРИЛЮК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

10 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ" (Притулко Віктор Ярославович) – ХВАЛІБОТА АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

11 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВОЛЯ" (Комбель Віталій Володимирович) – ДМИТРИШИН МАРІАННА ВАСИЛІВНА

12 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" (Кожушко Олег Васильович) 

13 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ" (Бойко Василь Іванович) – ШМІГЕЛЬ ОЛЕСЯ ВОЛОДИМИРІВНА

14 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" (Пограничний Володимир Ігорович) 

15 СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА " (Гуз Ігор Володимирович) – МАЛКО ВАСИЛЬ ОЛЕКСІЙОВИЧ

 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Кандидати в депутати до Сокальської районної ради згідно з виборчим бюлетенем № 19-24

Територіальний виборчий округ №19 Виборчі дільниці ...