Home / Про економіку / Сокальчани мають можливість отримати пенсійне посвідчення у формі платіжної картки

Сокальчани мають можливість отримати пенсійне посвідчення у формі платіжної картки

Сокальський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) доводить до відома, що Пенсійний фонд України затвердив нові форми пенсійних посвідчень. Про це радіо «Сокаль» розповіла начальник сервісного центру управління обслуговування громадян Ярослава Олейнікова.

За її словами набрала чинності Постанова ПФУ, якою врегульовано Порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії. Водночас, пані Олейнікова наголосила, що документи, які були видані раніше, також є дійсними, що правда до закінчення їх терміну дії, або до заміни на нові. Протягом 30 робочих днів від дня прийняття заяви від одержувача пенсії територіальним органом Пенсійного фонду.

Крім заяви, для оформлення посвідчення потрібно буде надати паспорт, ідентифікаційний код та фотокартку. В заяві треба вказати вид пенсії (за віком, по інвалідності чи за вислугу років).

Якщо пенсію призначено через інвалідність, то зазначити групу та причину. Як додала начальник Сокальського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Ярослава Олейнікова, разом з електронним пенсійним посвідченням банк видаватиме й інструкцію щодо його використання.

Сокаль FM

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підприємства Сокальщини реалізували промислової продукції на 63,7% більше минулого року

29 серпня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...