Home / Про економіку / У Сокальському районі у 2010 році на підприємствах сталося 6 нещасних випадків

У Сокальському районі у 2010 році на підприємствах сталося 6 нещасних випадків

У Сокальському районі у 2010 році на підприємствах (окрім підприємств вугільної галузі) сталося 6 нещасних випадків, з них 2 випадки не пов’язані з виробництвом, 1 з яких – смертельний. У 2009 році було також 6 нещасних випадків, з них 2 випадки смертельні, які не пов’язані з виробництвом. На підприємствах ДП «Львіввугілля» у 2010 році сталося 164 випадки виробничого травматизму, з яких 4 випадки смертельні, а у 2009 році було 160 випадків, з них 2 – смертельні. Рівень професійних захворюваннь у 2010 році в порівнянні з 2009 роком зменшився на 15,3% або на 62 випадки. У 2010 році склали 344 акти професійного захворювання.

Організаційний комітет звертається до всіх керівників і працівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, профспілкових організацій, об’єднань роботодавців із закликом забезпечити виконання вимог Закону України «Про охорону праці» щодо необхідності впровадження системи управління охороною праці.

Дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.

Та… чимало працівників вже ніколи не повернуться додому живими. Вшановуючи їх пам’ять, звертаємось до всіх керівників з проханням вишукати можливості для надання допомоги сім’ям потерпілих, інвалідам внаслідок трудового каліцтва та професійних захворювань у вирішенні матеріальних, соціальнопобутових та інших питань.

За дорученням оргкомітету Олена РУДАК, в. о. начальника ВВД ФСНВ у Сокальському районі.
Любов ВЕРХОЛЮК,
завідувач сектору праці УПСЗН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 6 мільйонів гривень отримають червоноградські отримувачі соцдопомог

З державного бюджету надiйшла субвенцiя у ...