Home / Про податки / Cлабоалкогольними напоями можна торгувати за наявності ліцензії

Cлабоалкогольними напоями можна торгувати за наявності ліцензії

Відповідно до вимог чинного законодавства роздрібна торгівля алкогольними напоями (окрім столових вин) може здійснюватись суб'єктами господарювання усіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Нагадаємо, що алкогольні напої  це продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукромістких матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об'ємних одиниць, які відносяться до товарних груп Гармонізованої системи опису та кодування товарів під кодами 22.04, 22.05, 22.06, 22.08.

Слабоалкогольні напої  це алкогольні напої з вмістом етилового спирту від 1,2 до 8,5 відсотка об'ємних одиниць та екстрактивних речовин не більш як 14,0 г на 100 см3, виготовлені на основі водноспиртової суміші з використанням інгредієнтів, напівфабрикатів та консервів, насичені чи ненасичені діоксидом вуглецю.

Тому суб'єкти господарювання мають право здійснювати роздрібну торгівлю такими слабоалкогольними напоями як "Джинтонік", "Ромкола", "Брендікола", "Лонгер" виключно за наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

За 10 місяців бюджет Сокальського району виконано на 124,9%

6 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...