Home / Про податки / На контролі податківців

На контролі податківців

Протягом дев’яти місяців поточного року фахівці Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області та Радехівського відділення Сокальської ОДПІ провели 17 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання чинного законодавства у сфері оплати праці, а також порядку нарахування, утримання та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб. У кожному з них встановлено порушення.

За результатами проведених перевірок, порушникам донараховано 3261,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, штрафних санкцій та пені, зокрема сума основного платежу складає 2423,8 тис. грн.

Також на особливому контролі працівників ОДПІ підприємства, які мають заборгованість з виплати заробітної плати працівникам. Станом на 1 січня 2013 року три підприємства – боржники, розмір невиплаченої заробітної плати яких становив 5258,7 тис. грн. Під час проведення заслуховувань керівників підприємств на засіданнях спільної комісії при райдержадміністрації, позапланових документальних перевірок, досягнуто погашення заборгованості з виплати заробітної плати в сумі 1948,9 тис. грн.

Нагадуємо, що громадяни можуть повідомляти про факти виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, неоформлення трудових відносин з працівниками або ж виплату заробітної плати у «конвертах» до Сокальської ОДПІ за номерами телефонів (257) 7-31-37, 7-30-89, або (255) 2-18-44 – до Радехівського відділення Сокальської ОДПІ.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

За 10 місяців бюджет Сокальського району виконано на 124,9%

6 листопада голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...