Home / Про податки / На контролі податківців

На контролі податківців

Протягом дев’яти місяців поточного року фахівці Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області та Радехівського відділення Сокальської ОДПІ провели 17 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання чинного законодавства у сфері оплати праці, а також порядку нарахування, утримання та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб. У кожному з них встановлено порушення.

За результатами проведених перевірок, порушникам донараховано 3261,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, штрафних санкцій та пені, зокрема сума основного платежу складає 2423,8 тис. грн.

Також на особливому контролі працівників ОДПІ підприємства, які мають заборгованість з виплати заробітної плати працівникам. Станом на 1 січня 2013 року три підприємства – боржники, розмір невиплаченої заробітної плати яких становив 5258,7 тис. грн. Під час проведення заслуховувань керівників підприємств на засіданнях спільної комісії при райдержадміністрації, позапланових документальних перевірок, досягнуто погашення заборгованості з виплати заробітної плати в сумі 1948,9 тис. грн.

Нагадуємо, що громадяни можуть повідомляти про факти виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, неоформлення трудових відносин з працівниками або ж виплату заробітної плати у «конвертах» до Сокальської ОДПІ за номерами телефонів (257) 7-31-37, 7-30-89, або (255) 2-18-44 – до Радехівського відділення Сокальської ОДПІ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 20 мільярдів гривень надійшло до Зведеного бюджету від платників податків Львівщини протягом десяти місяців цього року

Платники податків Львівщини сплатили до бюджетів ...