Home / Про податки / Про надходження до бюджетів різних рівнів

Про надходження до бюджетів різних рівнів

Надходження до Зведеного…

Протягом восьми місяців поточного року до Зведеного бюджету Сокальського та Радехівського районів платники, які перебувають на обліку в Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській та у Радехівському відділенні, сплатили 154,8 млн. грн. податків та зборів, що на 7,2 відсотка, або на 10,4 млн. грн. більше планових призначень. Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 5%, або 7,4 млн. грн.

…Державного

До Державного бюджету платниками Сокальського та Радехівського районів упродовж січня-серпня цього року при доведеному завданні 32 млн. грн. фактично сплачено 32,8 млн. грн. податків та зборів. Це на 2,5 відс., або на 0,8 млн. грн. більше індикативних показників.

…І місцевих бюджетів

У січні-серпні 2014 року до місцевих бюджетів Сокальського та Радехівського районів від платників, які перебувають на обліку в Сокальській ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області, включаючи Радехівське відділення, надійшло 122 млн. грн. податків та зборів. Це на 9,7 млн. грн., або на 8,6% більше доведених показників. Приріст надходжень аналогічного періоду минулого року склав 6,4 відсотка, або 7,4 млн. грн.

Податок на доходи фізичних осіб

Протягом восьми місяців цього року платники Сокальського та Радехівського районів сплатили до місцевих бюджетів 96,4 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що становить 105% до доведених індикативів. Понад планові призначення зібрано 4,6 млн. грн. Приріст надходжень проти січнясерпня минулого року склав 1,8 відсотка, або 1,7 млн. грн.

"Спрощенці" сплатили…

Впродовж січнясерпня суб'єкти господарювання Сокальського та Радехівського районів, які здійснювали діяльність на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності, сплатили в місцевий бюджет майже 11 млн. грн. єдиного податку, зокрема юридичні особи  0,9 млн. грн., фізичні  підприємці  понад 10 млн. грн. Приріст фактичних надходжень проти доведених завдань становить майже 2,1 млн. грн., або 23,8 відсотка. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року цьогорічні надходження з єдиного податку збільшились на 4,9 млн. грн., або на 80,6 відсотка.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів
у Львівській області.        

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Змінено внутрішній службовий розпорядок Львівської митниці ДФС

Змінено внутрішній службовий розпорядок Львівської митниці ...