Home / Про податки / Обмеження щодо проведення готівкових розрахунків

Обмеження щодо проведення готівкових розрахунків

Сокальська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що з 1 вересня 2013 року Постановою Правління Національного банку України від 06. 06. 2013 р. №210 "Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою" запроваджується обмеження щодо розрахунків готівкою між звичайними фізичними особами за договорами купівлі-продажу, що підлягають нотаріальному посвідченню в сумі 150000 гривень.

Фізичні особи мають право здійснювати розрахунки на суму, яка перевищує 150000 гривень, шляхом переказу коштів з поточного рахунку на поточний рахунок, а також внесення та/або переказу коштів на поточні рахунки, у тому числі у депозит нотаріуса на окремий поточний рахунок у національній валюті.

Нагадаємо, що підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню договори купівлі-продажу нерухомості, які укладаються між фізичними особами.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...