Home / Про податки / Звітує оперативне управління ДПІ у м. Червоноград

Звітує оперативне управління ДПІ у м. Червоноград

Від початку 2014 року за матеріалами Оперативного управління ДПІ у м. Червоноград зареєстровано 17 кримінальних проваджень, з них 8 – за ст. 212 ч. 3 КК України – «Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) в особливо великих розмірах», 3 – передбачені ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», 1 – передбачене ст. 209 КК України «Легалізація (відмивання) доходів одержаних злочинним шляхом», 4 – передбачені ч. 1 ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», 1 – передбачене ст. 205 КК України «Фіктивне підприємництво».

* * *
Від початку 2014 року забезпечено відшкодування завданих державі збитків по виявлених правопорушеннях в розмірі – 10 млн. 356 тис. грн.
* * *
Протягом 2014-ого працівники Оперативного управління ДПІ у м. Червоноград провели ряд заходів, спрямованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. В ході проведених заходів виявлено та вилучено підакцизних товарів на загальну суму – 1974,22 тис. грн., в тому числі: тютюнових виробів – на 446,5 тис. грн., алкогольних виробів – 1 403,76 тис. грн, пальномастильних матеріалів – 77,0 тис. грн., спирту 93 дек/л – 47,0 тис. грн. Складено 27 протоколів про адміністративне правопорушення. Конфісковано товаро-матеріальних цінностей на суму 267,80 тис. грн.

Богдан ШЕВЧУК, заступник начальника, начальник ГОВ ДПІ у м. Червоноград ГУ Міндоходів у Львівській області, полковник податкової міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...