Home / Про податки / До уваги платників податків, які використовують реєстратори розрахункових операцій (касові апарати)

До уваги платників податків, які використовують реєстратори розрахункових операцій (касові апарати)

З 1 жовтня цього року наказом Міндоходів від 1 жовтня 2013 р. №522 з Державного реєстру РРО вилучено моделі РРО, які не забезпечують електронну передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів. У зв'язку з цим реєстрацію РРО, які виключені з Державного реєстру, до 1 грудня 2013 року буде скасовано.

Отже, суб'єкти господарювання до 1 грудня 2013-ого мають змогу використовувати при проведенні розрахункових операцій наявну касову техніку та здійснити заходи щодо її доопрацювання з метою виконання норм чинного законодавства.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2014 р. до суб'єктів господарювання застосовуватимуть штрафні санкції за неподання до органів Міндоходів контрольно-звітної інформації РРО в електронній формі відповідно до вимог чинного законодавства.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник Сокальської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...