Home / Про податки / Зареєстровано Сокальську об’єднану Державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Львівській області

Зареєстровано Сокальську об’єднану Державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Львівській області

4 червня 2013 року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 229 "Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів" у Єдиному державному реєстрі зареєстровано Сокальську об'єднану Державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Львівській області, до складу якої входить Радехівське відділення Сокальської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Наказом Міндоходів України від 4 червня 2013 року началь­ником Сокальської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області призначено Турколяка Андрія Івановича.

Адреса Сокальської об'єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області: 80000, Львівська область, м.Сокаль, вул. Шептицького, 40.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 1,6 мільярд гривень надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів на Львівщині за вісім місяців 2018 року

Як повідомили в управлінні контролю за ...