Home / Новини райдержадміністрації / ДОРОГИ ОБІЦЯЛИ ВІДРЕМОНТУВАТИ

ДОРОГИ ОБІЦЯЛИ ВІДРЕМОНТУВАТИ

20 вересня голова райдержадміністрації Микола Мисак провів нараду, на якій йшла мова про стан доріг у Сокальському районі. В її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Катерина, заступник голови райдержадміністрації Марія Христинич, голова районної ради Олег Солодяк, а також начальник ВДАМ з ОАТ Сокалького району та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області, майор міліції Микола Парій, в. о. начальника РВ УМВСУ у Львівській області Михайло Хомин.

Насамперед, присутні заслухали заступника начальника “Райавтодору” Володимира Білецького, який пояснив чому сьогодні дороги у такому стані, і які є на те суб”єктивні та об”єктивні причини. Зокрема говорили, що дороги нищаться під час перевезення цукрових буряків з поля на переробні підприємства. З цього приводу запросили керівників цукропереробних заводів, які вирощують на Сокальщині солодкі корені.

Заступник генерального директора ТзОВ “Радехівський цукровий завод” Євген Марцінко та генеральний директор Іваничівського цукрового заводу “Європацукор” Ярослав Кавуза спростовували шквал обвинувачень, і “переводили стрілки” на “Райавтодор” та тих, хто перевозить солодкі корені з поля на завод і хоче заощадити на цьому. Вони вантажать майже по 40 тонн на автомашини, а на таку тонажність асфальтне полотно не розраховане. Цукропереробники відповіли на запитання сільських голів та висловили свої пропозиції. А заступник генерального директора ТзОВ “Радехівський цукровий завод” Ігор Одноріг пообіцяв відремонтувати дороги у тих населених пунктах Сокальщини, де знищено їх під час транспортування цукрових буряків з поля на завод, зокрема у с. Шпиколосах. Стосовно незадовільної роботи Сокальського райавтодору, який не має відповідної техніки, зокрема, навіть грейдера, на нараді вів мову директор ПАФ “Білий Стік” Олег Іванчина. А начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Шайнога акцентував увагу на співпрраці з бурякопереробними заводами, які повинні теж дбати про стан доріг у районі, адже по них курсують вантажівки з цукровими буряками.

Вийшла цікава ділова розмова. Кожен з присутніх висловив своє бачення проблеми і висловив пропозиції щодо покращення стану доріг на Сокальщині. Після обговорення зійшлися на тому, що суб”єкти господарювання мають визначити і подати голові райдержадміністрації маршрути, по яких перевозитимуть цукрові буряки. А ВДАІ в Сокальському районі та “Райавтодор” на тих ділянках повинні визначити й зафіксувати проблемні місця доріг. Зобов”язано суб”єктів господарювання, які перевозять солодкі корені, відремонтувати ті відтинки доріг, по яких здійснюють перевезення.

Любов ПУЗИЧ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині надійшла субвенція з державного бюджету на виплату всіх видів соціальних допомог

За серпень 2018 р. надійшла субвенція ...