Home / Новини райдержадміністрації / Оголошено початок конкурсу Приязна адміністрація

Оголошено початок конкурсу Приязна адміністрація

З 10 вересня 2010 року оголошено початок третього Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» серед центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Метою Конкурсу є впровадження конкретних заходів щодо вдосконалення роботи державних органів в частині поліпшення якості управлінських послуг та виявлення і поширення кращого досвіду надання державних послуг відповідно до функцій та завдань органів влади, заохочення і стимулювання органів виконавчої влади, які надають послуги на високому професійному рівні.

Завданням Конкурсу є налагодження ефективних взаємовідносин органів влади усіх рівнів з громадянами, реалізація конституційних прав і свобод громадян в отриманні якісних та своєчасних державних, у тому числі адміністративних, послуг та спрямування органів виконавчої влади на створення єдиного «електронного вікна» надання державних послуг та використання Реєстру державних та адміністративних послуг.

Переможцями Конкурсу визнаються органи виконавчої влади, які досягли найкращих результатів щодо забезпечення доступності, зручності, своєчасності та якості надання послуг.

Міністром Кабінету Міністрів України, Головою Організаційного комітету з проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація» (далі – Конкурс) за дорученням від 06.10.2010 №12768/0/210 затверджено Методичні рекомендації щодо організації та проведення Конкурсу, а також анкету учасника Конкурсу та анкету споживача послуг, що надає орган виконавчої влади. Зазначені матеріали розміщені на офіційному вебсайті Головдержслужби України у банері «Приязна адміністрація».

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Приязна адміністрація», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07. 2007 №933 (із змінами), конкурс відбудеться у чотирьох номінаціях:
– центральні органи виконавчої влади;
– територіальні органи центральних органів виконавчої влади;
– Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації;
– районні, районні в Автономній Республіці Крим, у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації.

Конкурс за номінаціями проводиться одночасно.

Інформація про Конкурс розміщена на вебсайтах: Головдержслужби (www.guds.gov.ua) та Управління державної служби у Львівській області (http://lviv.guds.gov.ua).

І. МИКИТИН, начальник управління державної служби Головного управління державної служби України у Львівській області.       

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Голова Сокальської райдержадміністрації прозвітує перед громадськістю

12 березня 2018 року о 17 ...