Home / Новини райдержадміністрації / В полі зору – діти-сироти, а також ті, хто позбавлений батьківського піклування

В полі зору – діти-сироти, а також ті, хто позбавлений батьківського піклування

Нещодавно відбулося засідання міжвідомчої координаційнометодичної ради з правової освіти населення. Вела його керівник апарату Сокальської РДА Марія Христинич.

З першого питання – «Про стан навчання та виховання дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», доповідала начальник служби у справах дітей Сокальської РДА Галина Федаш. Вона розповіла, що на обліку у службі в справах дітей перебуває 144 дитини, з них – 28 сиріт і 115, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням знаходиться 99 дітей, в державних закладах перебуває 31, в прийомних сім’ях – 12, в дитячому будинку сімейного типу – одна, а одній дитині планують надати цей статус. На обліку перебуває 74 дитини шкільного віку, які навчаються в школах району, п’ятеро з них – в Угнівському, Сокальському і Львівському ліцеях, по двоє – в коледжах та училищах. Багато дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є відмінниками та добре вчаться. Вони нагороджені почесними грамотами за хороші успіхи у навчанні, беруть активну участь у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах і фестивалях. За активну участь у Міжнародному конкурсіфестивалі «Щасливі долоні» четверо дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відпочиватимуть в «Артеку». 16 дітей пільгових категорій вже оздоровились у таборах «Артек», «Молода гвардія», «Одісей», «Політехнік», «Романтик», а 25 – відпочивали у пришкільних таборах.

Начальник відділу соціальної роботи Сокальського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Ірина Марцинюк зазначила, що нині під соціальним супроводом перебуває сім прийомних сімей і один будинок сімейного типу, де поруч з чотирма власними, виховують 17 дітейсиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Для них організовують концерти, конкурси, забави. На навчання до Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді скеровано двох опікунів і піклувальників.

Про роботу, яка ведеться з дітьмисиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, розповіли директор Угнівського аграрнобудівельного ліцею Іван Гейко та начальник кримінальної міліції в справах дітей Сокальського РВ ГУМВСУ Ірина Мроць.

Про виборче законодавство та його правові аспекти членам координаційнометодичної ради доповів начальник Сокальського районного управління юстиції Андрій Олесько. Він зупинився на нововведеннях виборчого законодавства, відзначив, що необхідно провести роз’яснювальну роботу з виборцями, які цьогоріч голосуватимуть вперше.

Члени координаційно-методичної ради мали чимало запитань до доповідачів, на які ті дали вичерпні відповіді.

Ольга ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Для дітей-сиріт придбають житло

24 вересня голова Сокальської райдержадміністрації Роман ...