Home / Новини райдержадміністрації / У Сокалі засідав форум місцевого розвитку

У Сокалі засідав форум місцевого розвитку

На виконання розпорядження № 114 від 13 березня 2013 р. голови райдержадміністрації Н. Карташової під головуванням заступника голови районної ради, співголови координаційного комітету В. Чуба відбулося засідання форуму місцевого розвитку.

У ньому взяли участь члени координаційного комітету ФМР, запрошені голови місцевих рад та представники головних розпорядників коштів: відділи освіти та культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА, які в цьому році реалізовують проекти ЄС/ПРООН та є переможцями обласних конкурсів мікропроектів. Про інші цікаві проекти ви можете дізнатися на порталі – акутальні новини про Львів та Львівщину.

На засіданні заслухали інформацію про хід реалізації проектів, проблеми, що виникають у роботі. Відзначено роботу, яку провели громадські організації та територіальні громади Волсвинської, Ванівської, Варязької сільських рад, вони активно реалізують проекти ЄС/ПРООН. Громадська організація "Світанок" Волсвинської сільської ради має подати у київський офіс проекту остаточний звіт про його завершення. Необхідно активізувати роботи капітальних ремонтів ФАПу с. Глухів та даху дитячої дошкільної установи с. Варяж. У Тартаківській сільській раді відбувся конкурс, на якому визначили підрядника виконання робіт по мікропроектній пропозиції "Реконструкція вуличного освітлення в
с. Тартаків з використанням енергозберігаючих засобів". Ведуться роботи в школах, що стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів з енергозбереження в галузі освіти: Сокальській гімназії імені О. Романіва, Великомостівській та Сілецькій ЗШ І-ІІІ ступенів, Борятинському та Ванівському НВК І-ІІ ступенів.

 В обговоренні звернули увагу на незадовільне фінансування місцевими бюджетами, в той же час фінансування від партнерів: громадських організацій, територіальних громад інших спонсорів набагато краще. Обговорили можливі механізми пришвидшення бюджетного співфінансування.

Координаційний комітет прийняв рішення активніше реалізовувати проекти, сприяти проходженню бюджетного співфінансування, мобілізувати всі зусилля з метою забезпечення повної реалізації проектів в районі до кінця 2013 р.

Адже, забезпечивши співфінансування на рівні місцевих та районного бюджетів, район додатково отримає понад 1,5 млн. гривень з інших джерел фінансування та будуть вирішені нагальні проблеми соціального розвитку територіальних громад району.

Віталій ГАМАДИН,
студент факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

У четвер, 27 грудня, відбулось чергове ...