Home / Про освіту / Хто хоче бути прикордонником?

Хто хоче бути прикордонником?

Кінологічний навчальний центр багато років тісно співпрацює з відділами освіти райдержадміністрацій Львівської області з питань організації та проведення заходів військово-патріотичного виховання, змагань юних друзів прикордонників, а також проведення екскурсій на базі військової частини для учнів загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів області.

Нещодавно на базі Кінологічного навчального центру відбулися заходи військово-патріотичного виховання молоді та популяризації професії прикордонника серед учнів випускних класів шкіл Жовківського району. В заходах взяли участь близько 250 дітей, а також 32 працівника освіти району. Для школярів організовано ознайомлення з породами собак, а також процесом їх вирощування і початкового дресирування на відділі відтворення собак, показ зразків стрілецької зброї та спецзасобів, групової зброї, зразків новітньої автомобільної та броньованої техніки, ознайомлення з побутом військовослужбовців, а також специфікою навчання курсантів. Окремим навчальним місцем було містечко прикордонної служби, на якому дітям наглядно показали, що таке державний кордон, слідова смуга, прикордонна вежа та прикордонний знак. Школярі мали змогу особисто взяти участь в тренуваннях зі стрілецькою зброєю та показати свої вміння і силу у змаганнях з підтягування на перекладині. Для них та гостей організували показовий виступ кінологів зі службовими собаками, переможці змагань з підтягування. Найбільш активних учнів нагородили грамотами.

У гостей і персоналу Кінологічного навчального центру залишилось багато позитивних емоцій. І на запитання: "Хто хоче бути прикордонником?" – більша частина дітей одноголосно відповідали: "Ми!".

Валерій МОШОРА, начальник Кінологічного навчального центру.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Малевський Дмитро

Спорт і творчість мають силу змінити світ на краще, – Малевський Дмитро

У межах реалізації «Програми підтримки обдарованої ...