Home / Про освіту / Літо в розпалі, а для нас, абітурієнтів, воно тільки розпочалось

Літо в розпалі, а для нас, абітурієнтів, воно тільки розпочалось

Не встигли ми вдосталь відпочити, позасмагати під пекучим сонячним промінням, а також усвідомити, що життя триває і без зовнішнього незалежного оцінювання, як уже незабаром потрібно зробити один із найважливіших кроків у житті – подати документи у виші. А потім, терпляче очікуючи результатів, остаточно визначитись із місцем свого перебування у найближчі п’ять років.

Багатьом відомо, які літні канікули в учнів. А які вони – в абітурієнтів, учорашніх випускників шкіл Сокальщини, майбутніх студентів? Щоб дізнатись про це, я опитала знайомих юнаків та дівчат, які охоче поділились планами на літо і думками щодо вступу у вищі навчальні заклади.
«Я ще не цілком усвідомлюю, що відтепер двері у шкільні будні для мене назавжди зачинені. Та поки що веселюсь із друзями, відпочиваю та набираюсь сил – перед найважливішим кроком – кроком у самостійне життя. Кілька тижнів тому розпочалося наше, посправжньому вільне життя без ЗНО. До речі, тести з біології були настільки заплутані, що учні писали апеляції, але, як бачимо, безрезультатно. А сьогодні, бажаю всім вступити до бажаного вишу, а ще – класно провести час!» – поділилась своїми враженнями Христина Войтко.

«Влітку й надалі пропагуватиму здоровий та спортивний спосіб життя в Сокалі, тренуватимусь. Мрію вступити у Київ, на дизайнера архітектурного приміщення, хоча подаватиму документи у три вищі навчальні заклади. Щодо ЗНО, вважаю, що це завдання було важким для всіх учнів. Крім того, перша сесія – важча за другу, що не є правильним, бо шанси мають бути рівні», – ось такі плани у Володі Романюка.

– А чим займається влітку Наталя Дідич?

– Вже встигла побувати в Карпатах. Було дуже цікаво, природа там справді чудова, таке не забувається. А щодо вступної кампанії, вірю, що вступлю туди, куди прагну.

«Я ще не маю конкретних планів на літо, а зараз просто відпочиваю. Щодо вступу, ще не вирішив. А щодо ЗНО, то вважаю це непотрібним», – ділиться міркуваннями Іван Пальчук.

«Це літо не схоже на попередні безтурботні канікули, коли не переймався результатами ЗНО, вступною кампанією, а просто відпочивав. А планую вступити у політехнічний, думаю, що удача буде на моїй стороні. Зараз головним для мене є вступ, а вже у серпні можна буде і відпочити, і пошукати пригод», – так окреслив свою головну мету на це літо Олег Шеремета.

Отже, з вищенаведеного невеличкoго опитування зрозуміло, що це літо для абітурієнтів – дуже важливий час, бо вирішується їхня доля. Кожен, по можливості, відпочиває, набирається сил, адже навчальний рік був для нас дуже важким і виснажливим. Уже триває прийом документів у вищі навчальні заклади. Хтось, можливо, матиме нагоду побувати у нових великих містах, а хтось висилатиме документи через електронну пошту, що є дуже зручно. Особисто я чекаю від цього літа здійснення хоча б однієї мрії. Абітурієнтам бажаю удачі, а всім іншим – незабутніх канікул чи відпустки, щоб сил працювати вистачило до наступного літа. Сподіваюсь, воно теж буде спекотним і ми зустрінемо його вже студентами.

Соломія ЛУКОВЕЦЬКА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...