Home / Про освіту / Кращі педагоги Сокальщини

Кращі педагоги Сокальщини

Першого жовтня у Львівському палаці естетичного виховання учнівської молоді відбулись урочистості з нагоди святкування професійного свята Дня працівника освіти.

З вітальним словом до присутніх звернулась директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук, котра подякувала освітянам за нелегку працю і відданість професії.

На святі були присутні кращі педагоги області, переможці та лауреати конкурсу "Учитель року  2014" у різних номінаціях.

Сокальщину представляли кращі педагоги району: Наталія Драган, директор Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. №4ліцей"  лауреат обласного конкурсу у номінації "Директор року  2014", Олена Наливайко, вчитель світової літератури Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. №2ліцей"  лауреат обласного конкурсу у номінації "Світова література", Тарас Бубела, вчитель трудового навчання Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. №2ліцей" лауреат обласного конкурсу у номінації "Трудове навчання", Світлана Недоступ, вчитель географії Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. №2ліцей"  лауреат обласного конкурсу у номінації "Географія" та Надія Пинка, вчитель початкових класів Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. №4ліцей"  кращий педагог Сокальщини, нагороджена за високі досягнення у навчанні і вихованні учнівської молоді, перемогу в конкурсах "Освітні технології у початковій освіті  2014", "Творчий вчитель  обдарований учень", Всеукраїнському конкурсі обдарованої молоді та її наставників "Первоцвіт".

Після урочистого нагородження відбувся святковий концерт для працівників освіти області.

Любов ПЛЮХІН, методист райметодкабінету.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Жвирківській школі відбулася зустріч з військовими які захищали Україну від московського окупанта

07 грудня в Жвирківській школі проходив ...