Home / Про освіту / Поторицький ярмарок

Поторицький ярмарок

Нещодавно у нашій школі відбулося свято «Поторицький ярмарок», яке четвертокласники разом з вчителем Наталією Шевчук подарували рідним та близьким.

Ведучі гостинно запросили всіх на свято – ярмарок завирував, зашумів! Діти у вишиванках, як справжні продавці та покупці, пропонували овочі на різний смак, смачні соковиті фрукти. А що вже того посуду, начиння та всякої всячини, що аж столи гнуться. Чудові вишиванки, намисто, крайки. А ось тут пропонують смачненькі пиріжечки, різноманітну випічку. А там один кум продає корову, інший – поросят, кума чоловіка веде продавати. Хтось доторгувався, що без чобіт залишився. Вирує справжній дух українського ярмарку.
 
Лунали українські пісні, жарти, сміх. Гумору та доброго настрою не бракувало нікому. Бабусі весело підспівували, у мамів горіли очі радістю та захопленням за своїх дітей, татусі гордовито посміхалися. А діти, як владні господарі цього свята, нагадували всім присутнім минуле нашого краю, його сокровенне. 
 
Після закінчення свята гостей та учасників пригостили пишним короваєм. Свято вдалося. У цей доволі похмурий осінній день всі отримали позитивний заряд енергії та сонячний настрій.
 
Ольга ТРУБАКОВА, бібліотекар.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У школах району відзначили День знань

3 вересня у всіх навчальних закладах ...