Home / Про освіту / Призери Сокальщини від БДЮТ

Призери Сокальщини від БДЮТ

Команда Будинку дитячої та юнацької творчості, як представник Сокальщини, взяла участь у сходженні на гору Ключ і обласних конкурсах: авторської стрілецької поезії та стрілецької пісні. Всього взяло участь 18 команд з різних районів і міст Львівщини. До складу нашої увійшли Назарій Михальчук, Роман Пидляк, Степан Синов“ят, Любомир Гірняк, Денис Будулич і Андрій Гембар, які навчаються у Савчинській ЗШ IIII ст., а очолював команду керівник туристськокраєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ Олег Черешневський.

Юні туристикраєзнавці зі Сокальщини вибороли друге місце в обласному конкурсі авторської стрілецької поезії, третє – у конкурсі стрілецької пісні і загальне друге місце в конкурсній програмі. За це членів туристськокраєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ нагородили дипломами. Отримали вони також грамоту за активну участь у сходженні на гору Ключ.

Вихованки гуртків «Юний журналіст» Сокальського БДЮТ (керівник О. Черешневський) та «Українська народна вишивка» (керівник Наталія Хохонь) – Марта Дацюк та Ганна Вавренчук зайняли третє та друге місця в обласній виставці творчих учнівських робіт «Позашкільна освіта Львівщини», за що їх нагородили грамотами Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Марія ПОЛІЩУК, директор Сокальського БДЮТ.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі вперше відбудеться семінар з керівниками закладів освіти новоутвореного Центру з обслуговування закладів освіти

23 лютого 2018 року о 10:00 годині ...