Home / Про освіту / Прощання з Буквариком

Прощання з Буквариком

13 травня у нашій школі відбулось підсумкове засідання творчої групи вчителів початкових класів Сокальського району з проблеми "Літературнотворчий розвиток молодших школярів", якою керує вчитель Л. Шульган.

Вчителі мали можливість пересвідчитись у тому, що учні школи творчо обдаровані. Адже саме у цей день відбулося найважливіше свято для кожного першокласника. Це прощання з першою книжкою, прощання з буквариком. Учні першого класу під керівництвом Л. Шульган підготували красиве свято, наповнене піснями, віршами, жартами. Наймолодші школярики поставились з великою відповідальністю до цього дійства, вони зрозуміли, що вже зовсім не малята, адже уміють читати і писати. За це вони вдячні букварю і першій вчительці! І в знак вдячності вони прославляли усі букви, розказували про них віршики і співали пісеньки.

Отож, бажаємо їм творчих злетів, наснаги, впевненості у собі, вірити у свої сили і не боятися ніяких перешкод. Успіхів вам, наші маленькі друзі, в океані навчання, і нехай ваш класний корабель не зіштовхується  з перешкодами.

Іванна КУШНІР,
учениця 11 класу  Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Львівський університет безпеки життєдіяльності подарує дітям мультиплікаційну абетку безпеки

Львівський університет безпеки життєдіяльності, студія «АРТ-Відео» ...