Home / Про освіту / Семінар вчителів християнської етики

Семінар вчителів християнської етики

16 жовтня на базі Сокальського НВК «ЗШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей» під керівництвом вчителя християнської етики Тудорковицької ЗШ І-ІІ ст. С. Хоми відбувся семінар-практикум вчителів християнської етики району. Він був особливий, бо педагоги зібралися, щоб перейняти досвід праці з дітьми від сестер Згромадження Пресвятої Родини Домініки і Вікентії, які приїхали зі Львова.

Така ідея виникла тому, що сестри вже багато років приїжджають в села Тудорковичі і Войславичі, де працюють влітку з учнями та вчителями Тудорковицької ЗШ І-ІІ ст., несучи дітям Слово Боже через гру, пісню, використовуючи різноманітні форми і методи навчання, інноваційні технології.

На семінарі вчителі, ввійшовши в роль дітей, грали ігри «Римування цитат», «Знайди свою гру», «Знайди рядок з Біблії», «Компас» та інші, відгадували «Загадки мудреців», малювали і клеїли, співали і розважали над Словом Божим.

Захоплююче та швидко пролетів час. Та незабутньою залишиться ця зустріч, адже вчителі зуміли перейняти практику та досвід роботи з учнями на уроках християнської етики.

А на завершення семінару дякували запрошеним гостям і висловлювали побажання на подальшу співпрацю з сестрами Згромадження Пресвятої Родини.

Світлана ХОМА,
вчитель християнської етики Тудорковицької ЗШ І-ІІ ст.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...