Home / Про освіту / Відбулась зустріч з патрульними Сокальського відділення національної поліції

Відбулась зустріч з патрульними Сокальського відділення національної поліції

В рамках проекту ІREХ/Україна – «Моя нова поліція: громадянська підтримка реформи національної поліції», в Центральній районній бібліотеці відбулась зустріч з патрульними Сокальського відділення національної поліції. Спілкування проходило у вигляді «Живої книги»: на запитання присутніх – старшокласників ЗШ №5 та школи-інтернату, жителів Сокаля – відповідали поліцейські. Всі були здивовані та приємно вражені, коли волонтер Корпусу Миру зі США Лі Джейн, яка перебуває у с. Забужжя, ставила запитання англійською мовою, а патрульний Роман Сивак відповів їй на англійській. Вона запросила присутніх на заняття, які проводить по вивченню та вдосконаленню розмовної англійської.

Патрульні поліцейської групи реагування розповіли про нові аспекти роботи. Вони також запитували старшокласників про їх обізнаність з нормами права.
«Жива книга», як форма спілкування, сприяє набуттю знань, отриманні вичерпної інформації. Працівники бібліотеки оформили інформ-полицю «Моя нова поліція – моя довіра».

Катерина ПАНЧИШИН, бібліограф ЦРБ.   

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі вперше відбудеться семінар з керівниками закладів освіти новоутвореного Центру з обслуговування закладів освіти

23 лютого 2018 року о 10:00 годині ...