Home / Про освіту / Учні і вчителі Острівської школи взяли активну участь у проведенні місячника благоустрою та озеленення

Учні і вчителі Острівської школи взяли активну участь у проведенні місячника благоустрою та озеленення

Розуміючи надзвичайну важливість охорони навколишнього середовища, вчительський та учнівський колективи нашого НВК взяли активну участь у проведенні місячника благоустрою та озеленення. Всі знають, що ліс – це безцінний дар природи. Та треба було бачити гордість наших дітей, які відтепер мають «власний ліс». Своїми руками вони посадили майже 3000 саджанців.

Не менш важливим виявилося прибирання як території навчального закладу, так і села, адже діти впорядкували площу біля фігури Божої Матері, Народного дому та церкви. Колективна праця зближує дітей, робить їх щирішими й уважнішими один до одного. А скільки радості в очах шестикласників було під час розсаджування насіяних ними раніше айстр і чорнобривців. І відтепер кожна дитина, проходячи повз шкільні клумби, буде дивитись на «свою» квітку, яка милує око всім, а усміхається поособливому лише тому, хто її посадив (на знімку справа).

Приємно сьогодні пройтися по території школи і побачити тюльпаново-нарцисову галявину; пнуться до сонця щойно посаджені ялівець козацький, кедрова сосна і хміль.

Працюючи, кожен з нас усвідомлює, що природа – це не те, що ми отримали від пращурів, а те, що ми взяли в борг від нащадків. Ми – частина природи. Ми залежимо від навколишнього середовища, а воно залежить від нас.

Павло КОШТУРА, учень 8 класу Острівського НВК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Учні Сокальської школи передали проекту “Безпілотник” 2 тисячі гривень

Завдяки співпраці ініціативної групи проекту “Безпілотник” ...