Home / Про освіту / Угринівці пам’ятають своїх героїв

Угринівці пам’ятають своїх героїв

70-річчю створення УПА працівники культури села Угринів приурочили творчий звіт. Урочистостям, які відбулися в Угринівському народному домі, передувала Божественна Літургія у церкві св. Миколая Чудотворця. Перед виступом аматорів художньої самодіяльності, завідувач бібліотеки Ганна Ковалів ознайомила глядачів із тематичною полицею «УПА: 70 років славетної історії», а також детально розповіла про історію зародження УПА. «Воїни УПА – люди різного віку, не всі обізнані у військовій справ, але всі були істинними християнами. Знали, що борються за свою державу, за свій народ і мали тверде переконання в тому, що вони під опікою Пресвятої Богородиці», – зазначила вона.

Святковий вечір розпочався піснею «Десь там далеко на Волині» у виконанні вокальної групи. Особливого колориту вечору додали вірші завідувача Народного дому Любові Рибак у її виконанні, а саме: «Гинули молоді, за волю, хлоп’ята», «Чому ви так рано у землю лягли?» та багато інших. 

Майстерно декламувала поезії «Розмова матері з сином» та «Мати» Ірина Фіялковська. Патріотичні вірші прочитали учні Угринівської школи. Звучали тут і молитви до святої Богородиці, бо свято УПА припадає на день Покрови Пресвятої Богородиці. Насиченою була також музична частина вечора – повстанські пісні, які піднесено та майстерно виконали аматори художньої самодіяльності. 

Голова місцевого осередку Союзу українок Софія Бутринська привітала усіх з нагоди свята та вручила відзнаки угринівським союзянкам, опісля співала пісні, які охоче підхоплював увесь зал. 

Завершальним акордом цього вечора стало вшанування полеглих, всіх тих, хто віддав своє життя за кращу долю України, хвилиною мовчання. Угринівці пам’ятають своїх героїв, які воювали у лавах УПА.

Антоніна КОВАЛІВ, с. Угринів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У школах району відзначили День знань

3 вересня у всіх навчальних закладах ...