Home / Про освіту / У Борятинському НВК відбулося засідання окружного методоб’єднання вихователів різновікових груп

У Борятинському НВК відбулося засідання окружного методоб’єднання вихователів різновікових груп

За українським звичаєм вихованці садочка зустріли гостей круглим та пишним короваєм.

Як тільки прозвучали слова привітання від діточок, у вікно постукав ще один гість – голуб. Малята з радістю прийняли його. Вони зацікавлено розглядали птаха, знайомилися з його зовнішнім виглядом, а вихователь Наталя Іванівна Клипак мала змогу в цей момент розширити знання дітей про птахів та їх поведінку. З'ясувалося, що це був голуб-листоноша, який приніс малятам листа від Півника з казки "Колосок". Діти з задоволенням допомагали Півникові: вибирали з тарілочки окремо зерна кукурудзи, пшениці і гречки. І добру справу зробили, і попрацювали над розвитком дрібної моторики рук. Ще одною доброю справою діточок було висаджування в ящик зерна пшениці. Ця робота водночас була експериментальнодослідницькою. Вихованці будуть доглядати та спостерігати, як з маленької зернини виростає колосок.

Гості НВК на цьому занятті побачили підсумки роботи над довготривалим проектом "Мандрівка зернини на стіл до дитини". Сподіваємось, що робота над цим проектом принесла дітям багато вражень і нових знань.

Галина КРАВЧУК,
вчитель української мови та літератури.

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі вперше відбудеться семінар з керівниками закладів освіти новоутвореного Центру з обслуговування закладів освіти

23 лютого 2018 року о 10:00 годині ...