Home / Про освіту / Відкритість та готовність до співпраці

Відкритість та готовність до співпраці

Нещодавно освітяни Сокальщини приймали колег із Харківської області та спеціалістів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. У відділі освіти відбувся "круглий стіл", де освітяни обмінювалися досвідом з колегами із Волині. ВолодимирВолинський відділ освіти представляли заступник начальника А. Кузмяк, завідувач міського методичного центру Н. Макомчук та директори навчальних закладів нового типу О. Романчук та А. Матвійчук.

Мета приїзду освітян з ВолодимираВолинського  вивчення досвіду функціонування освітніх округів у Сокальському районі та міського освітнього округу зокрема. Начальник відділу освіти Роман Монастирський виокремив аргументи стосовно ролі освітніх округів у контексті реалізації державної освітньої політики, розповів про історію створення освітніх округів в нашому районі, поділився досвідом з питань організації управління округом, здійснення єдиної освітньої політики щодо профільного навчання, роботи окружних психологопедагогічних пунктів, забезпечення учнів округу додатковими освітніми послугами, принципами підходу до матеріальнотехнічного забезпечення навчальних закладів, розповів про досягнення, проблеми та перспективи розвитку освітньої галузі Сокальщини. Розповідь начальника з питань організації наступності між дошкільними навчальними закладами і школами, організації харчування, методичної роботи в освітньому окрузі доповнили спеціаліст відділу освіти Леся Ковалишин, головний спеціаліст відділу освіти Любов Тот та завідувач райметодкабінету Галина Гібляк.

Далі гості відвідали Сокальський НВК "ЗШ ІІІІст. №4  ліцей", оглянули шкільний Музей спортивної слави. Директор школи та голова ради Сокальського освітнього округу Наталія Драган поділилася досвідом з питань функціонування округу, усіх напрямків його діяльності та з питань проведення спільної освітньої політики щодо рівного доступу дітей до якісного профільного навчання. Перед гостями виступила з презентацією роботи навчального закладу та його місця в окрузі директор Сокальської гімназії ім. Олега Романіва Любов Омеляш.

Колеги з Волині радо відповіли на усі питання щодо власного досвіду організації профільного навчання •у навчальних закладах нового типу, роботи з обдарованими дітьми.

"Дотримуємося принципу відкритості та готовності до співпраці. Вважаємо, що хороший досвід можна здобути у спілкуванні з людьми, які мають спільну мету  рівний доступ до якісної освіти. Тому надіємося на взаємну співпрацю",  так закінчив зустріч начальник відділу освіти Роман Монастирський.

Конструктивний діалог, вивчення досвіду освітян інших регіонів, співпраця щодо впровадження інновацій, презентація власних досягнень та перспектив як принципи роботи керівників освіти, принесуть нові позитивні зміни та досягнення в освітній галузі Сокальщини.

Ірина КУЗЬМА,
cтудентка факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Великих-Мостах учні Сокаля взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл”

Відпочити ніколи – бо у нас ...