Home / Святкові події / ОДЯГНУЛИ ВИШИВАНКИ…

ОДЯГНУЛИ ВИШИВАНКИ…

Як і у всій Україні, жителі сіл Волиця та Комарів урочисто відзначили День незалежності. Насамперед волицька громада та церковний хор відслужили молебень, а потім – панахиду біля символічної могили Борцям за волю України. Місцевий парох – о. Іван Бігун, директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина та автор цих рядків звернулися до односельчан. А члени Юн-Січі віддали шану борцям, які полягли за волю України. Потому церковний хор виконав релігійні та національні пісні. Приємно, що всі присутні, зокрема молодь, у цей день одягнули вишиванки.

Цікаво відбулося святкування Дня незалежності й у Комареві. Урочисте віче на подвір“ї Народного дому вела Ольга Ворона. Отець Тарас Гнатів відслужив молебень за Україну, а потім разом з чоловічим та жіночим ансамблями і громадою виконали ряд українських пісень. Привітали комарівців із знаменним днем в житті кожного українця – Днем незалежності та розповіли про нелегку історію України вчитель Волицької школи Оксана Іванець, директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина та отець Тарас Гнатів. Присутні дякували організаторам за гарно підготовлений концерт, бо тільки разом – сім“я, церква, школа, громадськість, організації виховують духовне національне-свідоме молоде покоління із патріотичними почуттями. А така молодь – це майбутнє України.
 

Марія КОРОЛЬ,
с. Волиця.

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь ...