Home / Святкові події / У ВОЙСЛАВИЧАХ ТРАДИЦІЯ: ОБЖИНКИ ДО СВЯТА

У ВОЙСЛАВИЧАХ ТРАДИЦІЯ: ОБЖИНКИ ДО СВЯТА

Багатою та насиченою культурно і масовими заходами була святкова програма, присвячена 19-ій річниці Незалежності України в селі Войславичі. В ці дні жителі села відзначали й інші знаменні події. Цього року виповнилося 595 років від першої письмової згадки про село. А 20 років тому відбудували церкву, відбулися перші Богослужіння (яких не було з 1946 року).

З цієї нагоди, в неділю, в греко-католицькому храмі отець Степан Ділай відправив Службу Божу. Настоятель привітав жителів з святом, розповів про історію церкви.

24 серпня, після Богослужіння, громада села зібралася в Народному домі, де з вітальним словом з нагоди Дня Державного Прапора і 19-ої річниці нашої держави, звернулися представники місцевої влади. А директор ПАФ «Войславичі» Ігор Сметана привітав хліборобів із закінченням жнив та державними святами.

А далі відбувся святковий концерт, який підготували завідуюча народним домом Віра Лагода та музичні керівники Петро і Ніна Кучми. Теплими оплесками обдаровували односельчани сільських аматорів сцени, у виконанні яких звучали українські пісні, вірші, гуморески. Вечірню програму продовжив ВІА з села Варяж. Послухати «живу» музику і потанцювати зібралося багато народу, як з Войславич, так і з навколишніх сіл. Свято тривало до півночі.

Юлія ВИННИК, депутат Тудорковицької сільської ради.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі святкували День Незалежності України. Фото

24 серпня в населених пунктах Сокальщини ...