Home / Святкові події / Що просите в Миколая?

Що просите в Миколая?

Настала зима. Цю пору року найбільше люблять дітлахи, бо з нетерпінням чекають на свято Миколая, яке відзначаємо 19 грудня. З давніхдавен люди вірили, що в ніч, коли ходить Святий Миколай, стаються дива, а діти ще задовго до свята писали листи до Чудотворця, в яких просили про подарунки. Кореспондент «Голосу знад Бугу» поцікавилася у сокальчан, чи чекають свята Миколая? Яких подарунків проситимуть у Чудотворця?

Галина ПОЛЯНСЬКА:

– Своє дитинство досі пов’язую зі святом Миколая. Саме в ту ніч, коли святий ходив по землі, я майже не спала, ми з сестрами бігали по хаті, стрибали з одного підвіконня на друге, виглядали, чи не йде Святий Миколай. Одного року ввечері ми вибігли надвір, а на вулиці гралися сусідські діти, вони вже хвалилися обновками, цукерками, які їм приніс Миколай. Ми в сльозах прийшли до хати і довго плакали, бо в Олі з Іванком Миколай вже був, а нашу хату обминув. Мама з татом посміялися, мовляв, ви цього року, мабуть, не заслужили на подарунки від Чудотворця. Заплакані ми полягали спати, а вранці під подушками знайшли те, що просили у листі. Хіба ж це не диво?

Як і щороку, з нетерпінням чекаю на свято Миколая, попрошу у святого, щоб приніс нам міх здоров’я, бочку радості і море щастя, аби вся моя родина жила у мирі і злагоді.

Анастасійка ЗАЯЦЬ:

– До мене Миколай приходить щороку, вдень у школі роздає подаруночки, а ввечері обов’язково завітає до нас додому. До свята вчу нові віршики, пісні, щоб розказати і заспівати Чудотворцю. Цього року вже написала листа, попросила новий спортивний костюм, ляльку Братс, збірку казок, мандаринки, цукерки. Хочу, щоб свято Миколая настало якнайшвидше.

Артемко КРУЧКЕВИЧ:

– Свято Миколая люблю найбільше з усіх свят у році, бо цього дня отримую чимало подарунків. 18 грудня приходжу зі школи, швиденько роблю домашнє завдання і виглядаю Миколая. Деколи він до нас приходить, я йому розказую віршики, показую щоденник, бо вчуся на відмінно, а коли має багато діток відвідати і не встигає, то подарунки залишає на порозі в хаті. Минулого року святий Миколай приніс мені комп’ютера, про нього давно мріяв. А цього року написав у листі, що хочу мобільний телефон, енциклопедію тварин, диски з іграми до комп’ютера, розмальовки, апельсини, цукерки, шоколадки.

Оксана ВІЛЬХОВА:

– Пригадую, як змалку, задовго до свята Миколая, вечорами нам тато стукав у шибку, щоб ми з братом були чемні. Чудотворець ходить під вікнами і дивиться, як себе поводимо. Ми хотіли якнайбільше подарунків, старалися не провинитися, добре вчилися, допомагали мамі по господарству. Щороку писали листи до Миколая, просили іграшки, солодощі, мандаринки, новий одяг. І навіть тепер, коли стала дорослою, чекаю на свято Миколая: так приємно пробудитися зранку і під подушкою знайти те, про що давно мрієш. Минулого року просила у святого, аби подарував нашій сім’ї дитятко. Сталося диво – і цього року на свято Миколая нас буде вже троє, три місяці тому ми з чоловіком стали щасливими батьками. Дива бувають, просто треба молитися до Чудотворця Миколая, і він обов’язково виконає бажання.

Сергій ДУДА:

– Щороку з братом з нетерпінням чекаємо на свято Миколая, котрий приносить подарунки не тільки нам двом, а й усій сім’ї. Торік під ялинкою знайшли мішок подарунків: мені дісталася нова велика машина, книжки, доміно, зимова куртка, братові – футбольна форма, нова постіль, книжки. А ще на шкільному святі Миколай роздавав усім дітям цукерки й альбоми для фотографій. Цього року прошу в Чудотворця художній набір, комп’ютерний стіл, настільну лампу, цукерки.

Записала Ольга ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині влаштували свято Миколая для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

17 грудня, напередодні дня св. Миколая, ...