Home / Святкові події / ЗМАГАЛИСЬ КОЗАКИ

ЗМАГАЛИСЬ КОЗАКИ

Того дня у Княже "козаки" з’їжджались на возах, конях, бо саме у цьому селі відбувались "Козацькі змагання". Всі охочі хотіли помірятись своєю силою, кмітливістю, спритністю, і навіть продемонструвати почуття гумору, гарний спів, браву поставу і, звичайно, барвисті українські строї.

У святі козацької слави і звитяги взяли участь команди з Княжого, Фусова, Шпиколос, Торок, Смикова, Сокаля… Найзавзятішими, найспритнішими виявились хлопці з Княжого, друге місце виборола команда з Фусова, третю сходинку завоювали сокальські "козаки".
Це козацьке свято не відбулося б, якби не допомога виконкому Княжівської сільської ради та місцевої молоді. В організації "Козацьких забав" брали участь вчитель Княжівської школи Володимир Схабюк та завідуюча Народним домом с. Фусів Оксана Бицька.

Активними учасниками дійства були Анастасія Савчук, Клавдія Борис, Лідія Плетінка, Ольга Русь, Раїса Рожик, Володимир Полянчук, Андрій Котюк, Валерій Малишенко, Андрій Новосад, Лілія і Лариса Горпинки, Ольга Маслечко, Мар’яна Мерко, Ірина Михайловська, Андрій Братунь, Андрій Гануляк, Юрій Головацький, Сергій Гето, Мар’яна Копейка, Ярослав Сидор та багато інших. Велика вдячність їм за те, що своєю присутністю, участю у "Козацьких забавах" зробили таке гарне свято для села.

Галина ЛЕВУСЬ,
сільський голова с. Княже.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальчани візьмуть участь у заходах з нагоди 73-ї річниці трагедії села Павлокома та 203-ї річниці від дня народження о. Михайла Вербицького

Делегація із Сокальського району візьме участь ...