Інші види спорту

У Львові зустріли збірну України, що представляла країну на Іграх воїнів у США

Сьогодні Львів зустрічає українську команду спортсменів, які представляли нашу країну на змаганнях Warrior Games (Ігри воїнів) у США (м. Орландо). Збірна України здобула тут 93 медалі і сьогодні повернулась на батьківщину.

«Україна вперше брала участь в таких змаганнях і здобула неймовірні результати. Загалом наша команда складається зі 40 спортсменів, але до США їздило лише 32, бо, на жаль, ми маємо втрати серед членів команди. Попри всі ці випробування, через які проходить зараз наша країна, наші поранені воїни, ветерани пройшли дуже важкий шлях і взяли участь у Warrior Games. Наші спортсмени майже не мали змогу готуватись до змагань, як інші команди, що не живуть у війні. Наші герої воювали, лікували, волонтерили, після чого дуже достойно змогли представити Україну на міжнародних змаганнях», – розповіла міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Міністерка вручила спорсменам почесні нагороди та подякувала за здобутки.

«Сьогодні у незламному Львові незламні герої, які порвали спортивний світ і показали, як потрібно перемагати. Дякуючи їм, український прапор підіймався над п’єдесталом до сотні разів. Для мене велика честь, що сьогодні саме у Львові відбувається така перша зустріч в Україні, пані міністр вітає їх нагородами від президента. Дякую героям за їх здобутки», – наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

Однією з учасниць змагань стала парамедикиня Юлія Паєвська (позивний «Тайра») з Маріуполя, яка перебувала в полоні, а потім знайшла в собі сили представляти Україну у Warrior Games.

«Ми надзвичайно пишаємось нашими здобутками, кількістю медалей. Здобуде «золото» – це символ справжнього золота нашої прекрасної нації, нашого народу, наших воїнів. Ми мали честь представляти цю спільноту на міжнародних змаганнях та здобувати славу для нашої держави, для нашого війська», – зазначила Юлія Паєвська.

На Іграх воїнів Львівщину у різних видах спорту представляють Сергій Калитюк, Віктор Легкодух, Ігор Галушка, Дмитро Афанасьєв та Олександр Заставський. Зокрема військовий Сергій Калитюк виборов 2 «золота», 1 «срібло» і 1 «бронзу». Після повернення із США хлопець має на меті пропагувати спорт серед ветеранів війни.

«Зараз як ніколи важливо, щоб український прапор підіймався на всіх майданчиках, де тільки можливо. Ми заслужено вибороли всі ці нагороди і довели, що українці – сильна нація.

Особисто я не планую зупинятись і буду займатись амбасадорством спорту серед бійців. Рух – це життя і саме спорт свого часу допоміг мені. Багатьом не вистачає поштовху для того, щоб взяти себе в руки і рухатись, не дивлячись ні на що, тому я хочу це пропагувати серед українських військових», – наголошує Сергій Калитюк.

Голос Сокальщини на GoogleNews