Головна / Листи до редакції / Син вбитої матері з Соснівки звертається до Президента за допомогою в розслідуванні злочину

Син вбитої матері з Соснівки звертається до Президента за допомогою в розслідуванні злочину

Брутальність скоєного злочину не можливо описати. Соснівчанку, 51-річну Людмилу Лішку-Будай вбито під час повернення з роботи додому 13 липня зранку. На пошук зниклої на це час Людмили приєдналися волонтери та Нацгвардія.

Знайшли маму, – про це пише син Людмили Дмитро Куцик на своїй сторінці у Facebook, – волонтери у вівторок 16 липня закидану гілками між Соснівкою і Волсвином.

Звернення сина вбитої матері передаємо нижче :

“Розслідування вбивства нашої мами Лішка-Будай Людмили Василівної тривають. Проводиться експертиза. Нажаль, вона займає багато часу. Як говорив наш адвокат, експертиза може тривати до 1-1,5 міс . Але надіємося, що зроблять швидко.

ПАВЛО СТЕЦЮК ….. зізнався у скоєному, але стверджує, що вбив її сам. Ми розуміємо чому він так говорить, бо за групове вбивство він сів би не на 15років, з можливістю вийти по УДО, а на 20 років, а то й пожиттєво …

На даний час він взятий під варту і сидить в СІЗО до вияснення обставин , проведення експертиз……

Інший хлопець, який підвозив разом з ним нашу маму Людмилу, знаходить багато лже-свідків, які нібито його бачили. Ми не віримо цим “свідкам”, оскільки спочатку їх декілька було, а чим далі справа просувається, тим БІЛЬШЕ їх з’являється . Соснівка місто маленьке і в цей час на вулицях практично нікого немає. Шахтарі і люди на поїзд ідуть
о 6:00- 6:15 год. Цей другий чоловік не затриманий, ходить собі спокійно містом…

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО УСІХ, ХТО МАЄ ВЛАДУ І МОЖЛИВІСТЬ ДОПОМОГТИ

Просимо Президента , Генпрокурора – візьміть цю справу під свій контроль. Не допустіть, щоб гроші вирішили цю справу. Вбивцям не місце на свободі, вони повинні сидіти в тюрмі.

Що вартує людське життя? 15 років? А ще й можливість вийти по УДО??? ДОПОМОЖІТЬ!!!

Нагадаємо: Людмила Лішка-Будай 51 рік. Працювала на пекарні м. Червоноград. Поверталася з роботи зранку 13.07 і зникла. Робоча машина висадила її в Сільці, це 5 км до Соснівки. Десь через 1 кілометр її підібрали мотоциклісти, 2 чоловіків (одного з них вона знала). Це хлопці 26 і 27 років. Додому вона не доїхала, в 5 год телефон засвітився у Соснівці, а в 6 год. вже в с.Волсвин.

Так як мама, ніколи не затримувалася без попередження, бабуся одразу забила тривогу і через декілька годин написала заяву про зникнення дочки.

На пошуки вирушили місцеві жителі, кінологи, нацгвардія. Міліція в неділю її не хотіла шукати, оскільки сказали, що у них вихідний (таке враження, що це телефон пропав, а не людина). Знайшли маму волонтери у вівторок 16 липня закидану гілками між Соснівкою і Волсвином. Мотоциклісти були опитані і відпущені. Павло, той що бере на себе вбивство, одразу втік. Його зловили на кордоні з РФ в Сумах. Ми розцінюємо це так, що йому дали коридор для втечі, в нього зв’язки і все таке… В нього були вже зам’яті серйозні кримінальні справи…. Мами нам ніхто не поверне, але гуманного суду до вбивць бути не може ……”

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six + twenty =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!