Цікаво знати

Купити квартиру завжди непросто. Купити квартиру на етапі будівництва – часом навіть ризиковано

Нерухомість на первинному ринку – це той особливий товар, до покупки якого ми підходимо дуже ретельно, і у кожного є свій метод. Хтось шукає знайомих, які працюють в будівельних компаніях, хтось читає усі ціни на інтернет-форумах, хтось вибирає будинок виключно з точки зору близького місця розташування, хто вірить рекламним гаслам, а хтось – довіряє експертам.

Який з методів правильний? Вибирати завжди покупцеві, але при будь-якому методі є ряд типових помилок, які часто не враховуються шукачами квадратних метрів. У Львові працює надійний забудовник Ріел, який пропонує своїм покупцям різні програми придбання квартир в новобудові.

1. Приваблива реклама

Реклама покликана продавати товар, і вона повинна приваблювати покупця. Багато забудовників / будівельних компаній вкладають чималі кошти в оригінальну і яскраву рекламну кампанію. Але разом з тим надійні компанії, крім окупації рекламних площ, не менш ретельно дбають про свою репутацію на ринку. Власне, репутація забудовника – один з перших показників, на які варто звертати увагу. Реклама теж має бути присутня, вона інформує споживачів про основні характеристики новобудови. Однак найважливішим критерієм повинна стати можливість легкого доступу до інформації про будівельну компанію / забудовника, а саме: скільки років компанія працює на ринку, скільки об’єктів нерухомості / будівництва здано в експлуатацію, яка репутація забудовника, які відгуки про компанії переважають і т. П.

2.Вішуканій відділ продажів в кращих традиціях голлівудських фільмів

Затишне приміщення, стильний інтер’єр, сучасні меблі, достатня кількість офісної техніки, фірмовий одяг менеджерів з продажу, чай / кава, доброзичливе ставлення безперечно важливі для покупця, коли він відвідує відділ продажів конкретного забудовника. Але вирішальним фактором має стати надання покупцеві вичерпної інформації про забудовника, про всі сторони, задіяні в процесі покупки / продажу, ознайомлення з необхідними документами (експертиза проекту будівництва, ліцензія генпідрядної організації, договір оренди земельної ділянки, виписка з Генплану міста, дозвіл на виконання будівельних робіт, декларація про початок підготовчих робіт, містобудівні умови і обмеження, технічні умови і т.п.), умови продажу, умови розстрочки, наявність до олнітельних платежів і відповідальність.

3. Характеристики об’єкта нерухомості

Більшість сучасних новобудов зводять за монолітно-каркасних типом будівництва, що передбачає зведення міцного залізобетонного каркаса, за яким заливають бетонну масу. Такі приміщення мають багато переваг – вільне планування, міцність, довговічність, стійкість до просідання, безпеку в екстремальних ситуаціях, високий рівень збереження тепла і захисту від зовнішніх шумів. Як вибрати квартиру в новобудові в такому випадку? Варто поцікавитися хто власне буде займатися зведенням будинку – забудовник, підрядні або субпідрядні організації; матеріали будуть використовуватися. Для монолітно-каркасних будинків важливо провести надійні роботи з гідроізоляції в місцях стиків фундаменту, стін, несучих стійок, колон, а також застосовувати спеціальні пристосування і матеріали високої якості. Найважливішим критерієм тут є якість матеріалів, використовуваних для будівництва. Окремі забудовники самі займаються виробництвом будівельних матеріалів, що, безумовно, свідчить про контроль якості і про відповідальність перед споживачами.

4. Схема продажу

Основним документом, який визначає умови співпраці із забудовником / будівельною компанією і дає право на отримання очікуваної житлової площі, є договір купівлі / продажу. Існує кілька схем, за якими покупець може інвестувати кошти в будівництво – через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, недержавні пенсійні фонди, а також через випуск безпроцентних (цільових) облігацій. Різні забудовники використовують різні способи продажу, одним з найменш ризикованих можна вважати покупку нерухомості через фонд фінансування будівництва. Він дозволяє контролювати цільове використання коштів і через керуючого, і з боку державного регулятора, страхувати ризики за допомогою залучення страхових компаній, і дає можливість відмовитися від своєї участі у ФФБ і забрати вкладені кошти.

5. Чи є життя після здачі будинку?

В обов’язки забудовника відноситься не тільки будівництво будинку і його здача в експлуатацію, виконання повного обсягу будівельних робіт, а й облаштування прибудинкової території. Благоустрій території передбачає укладання асфальту, плитки; наявність зелених насаджень; установка дитячого майданчика і вуличне освітлення. Значною перевагою є зведення забудовником дитячих установ (шкіл, дитячих центрів, дошкільних установ), ч

Голос Сокальщини на GoogleNews