Home / 90-ті роки / Для перемоги Божої правди – єднаймося!

Для перемоги Божої правди – єднаймося!

 Знову прийшов час світлих обіцянок-цяцянок, якими годують нас перед виборами 20 літ. Сьогоднішня ситуація нагадує історію, про те як чоловік та жінка сперечалися, де образи повісити в хаті, поки не почали сваритися. Ледь до бійки не дішло. Аж тут в хату забігає сусід і з порога: «Чи ви подуріли? Ваша хата горить, а ви сваритеся між собою!».

 
Так і ми сперечаємося і сваримося, але не через образи, а через портрети «святих грішників», які хочемо «розвісити» у стінах Верховної Ради. Сваримося тоді, коли треба рятувати Україну, нашу спільну хату, яка на початку третього тисячоліття переживає свою чергову «велику руїну».
 
28 жовтня цього року ми повинні зробити свій єдино правильний вибір. Але насамперед мусимо приборкати в собі «древнього змія» – духа анархізму і гетьманства. Сьогодні не час для сварок і взаємних звинувачень.
 
Ви, шановні кандидати, що спите і бачите себе вже у Верховній Раді, не забувайте ніколи слів Ісуса Христа, які звернені в першу чергу до вас: «Хто з-поміж вас хоче стати великим, хай буде вам слугою. Бо і Син Чоловічий прийшов не на те, щоби йому служили, лише щоб служити і життя Своє віддати як викуп за багатьох» (Мр.10,44-45). Шановні кандидати в депутати: Чи готові ви служити іншим, чи хочете, щоби інші вам служили? Чи готові ви пожертвувати власним добробутом, здоров`ям і навіть життям, захищаючи інтереси України і її народу.
 
Хотілось би задати кожному «найдемократичнішому» претенденту на значок депутата Верховної Ради важке для нього питання: «Чи насправді Ви є праведником?».
 
Хто може гарантувати, що Ви не зрадите, не проміняєте рай небесний на рай земний у Кончі-Заспі. Той, кого висуває в депутати Об`єднана опозиція, може сказати: «За мене ручається «Батьківщина», «Свобода» і ще сім інших партій. А хто може поручитися за самовисуванця? 
 
Згадайте Симона-Петра, який маючи завищену самооцінку, клявся, божився, що не відречеться від Ісуса навіть тоді, коли від Нього всі відречуться (Лк.26,33).
 
Відрікся! Тричі!
 
І без сумніву, багато кандидатів відречуться від своїх обіцянок, якими так щедро розкидаються перед виборами. Як відрікаються нині від обіцянок об’єднатися навколо єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції і «Свободи». Адже саме він має у Сокальському виборчому окрузі №124 найвищий рейтинг.
 
Виникає питання. Якщо ті, що називають себе демократами і патріотами вже тепер так люто ненавидять і взаємно поборюють один одного, то чи не будуть вони це саме робити і тоді, коли прийдуть до Верховної Ради? І ми знову будемо мати балаган, який ми вже мали.
 
То ж виконайте обіцянку об`єднатися, бо в єдності наша сила і запорука перемоги.
 
Саме цими словами до вас, панове кандидати в депутати, звертається вся наша знедолена, розсварена і розікрадена Україна.
о. Петро Якимець, с. Сілець
о. Володимир Юськів, м. Великі Мости
о. Володимир Ващук, м. Червоноград
о. Михайло Нискогуз, м, Червоноград
о. Василь Палчинський, м. Червоноград
о. Зиновій Буньо, м. Соснівка
о. Іван Квітковський, смт. Гірник
о. Василь Дубецький, с. Волсвин.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творімо історію спільно!

Напевно, кожен з нас в ці ...